26.04.2017 73 Views

Черкаське обленерго запропонували повернути державі

Працівникам підприємства вже кілька місяців не виплачують зарплатню

Черкаське обленерго запропонували повернути державі

На початку квітня більше сотні працівників «Черкасиобленерго» вийшли на черговий протест та вимагали виплати зарплатні.

Лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко назвав ситуацію, що склалася дикою. Він звернув увагу на те, що ані місцева влада, ані уряд не вживають жодних заходів аби вирішити проблему із кількамісячною заборгованістю з виплати зарплатні працівникам підприємства, йдеться на персональному сайті політика.

Томенко підтримав протестувальників зазначивши, що вони вже просто не мають іншого виходу, оскільки усі переговорні методи себе вже вичерпали.

«Ця ситуація є кричуще цинічною. Особливо, враховуючи те, що прем’єр-міністр та його колеги-урядовці не раз говорили, що вони штрафуватимуть роботодавців, які не платять мінімальної зарплатні у 3,2 тис. грн. А в Черкасах на цьому підприємстві вже чотири місяці поспіль не виплачують жодної копійки, і влада ніяк на це не реагує», – наголосив політик.

Він переконаний, що урядовці повинні або змусити власників обленерго негайно врегулювати проблему, або, якщо ті не спроможні цього зробити, варто розглянути питання про повернення «Черкасиобленерго» у державну власність.

Як писав раніше інформаційний портал «Знай.ua», 18 квітня група озброєних людей захопила будівлю обленерго в Черкасах. 

Previous Лещенко літав до Григоришина в Москву - плівки Онищенка
Next Розенко озвучив чисельність армії безробітних

You might also like

Киев потребовал отменить "госструктуры" ЛДНР

Представитель Украины также отметил, что невозможно провести выборы на территории, которая не контролируется Киевом.

Еврокомиссар о безвизе Украине: В ближайшие недели

Комиссар ЕС сказал Порошенко, что Украина выполнила все критерии и в ближайшие недели ЕС должен выполнить свои обязательства.

Очна ставка: директор НАБУ vs адвокат Насірова

Знай.ua влаштував своєрідний допит Артему Ситнику і Костянтину Дорошенку у справі екс-глави ДФС Колишній голова фіскальної служби Роман Насіров — став «першою ластівкою» у низці гучних справ, ініційованих НАБУ. Його