Домой / Політика / Немає розрахунків. Корчак не змогла пояснити, за що отримала місячну зарплату в 400 тисяч грн

Немає розрахунків. Корчак не змогла пояснити, за що отримала місячну зарплату в 400 тисяч грн

Немає розрахунків. Корчак не змогла пояснити, за що отримала місячну зарплату в 400 тисяч грн

Чиновниця запевняє, що гроші — не преміальні. 

Очільниця Нацагенції із запобігання корупції Наталія Корчак не змогла пояснити, чому у грудні 2016 року отримала 400 тисяч гривень зарплатні.

Під час засідання Антикорупційного комітету нардеп Сергій Лещенко поцікавився у чиновниці, чому вона двічі задекларувала зарплату у розділі «зміни в майновому стану».

Відповідно до даних електронного реєстру, 7 грудня Корчак задекларувала зарплату у розмірі 266 тисячі 816 грн, а 29 грудня – ще 123 тисячі 217 грн, тобто сумарно майже 400 тисяч гривень.

Народні обранці попросили Корчак пояснити, що це за кошти — «тринадцята» зарплатня чи премія.

«Це загальний сукупний дохід, який складався із відпускних», — наводить «Українська правда» цитату Корчак.

Вона наголосила, що це – не премія.

«Премії в 200 тисяч гривень у нас не було, лише у липні і вересні була нарахована премія для всіх членів НАЗК у розмірі 250%. Починаючи з грудня місяця премії не нараховувалися», — пояснила очільниця НАЗК.

На запитання Лещенка, що ж ще, крім відпускних, входить до цієї суми, Корчак відповісти не змогла: «У мене немає розрахунків зараз».

Видання відзначає, що її відповідь викликала сміх та подив у членів комітету.

Нагадаємо, Нацагентство широко критикують за невідповідну роботу реєстру декларацій, яка наприкінці терміну подачі звітності не працювала кілька днів. Напередодні дедлайну 1 квітня, коли мали бути зареєстровані всі електронні декларації посадовців, система знову дала збій.  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав главу НАЗК Наталію Корчак та інших членів Агентства звільнитися. Своєю чергою Корчак заявила, що не збирається йти у відставку.  

Корчак викликали на засідання парламенту, аби відзвітувати про свою роботу. 

Новини по темі:  Побачити життя Ляшка за парканом. Дрон зняв маєток радикала за 15 млн грн

Під час виступу у Верховній Раді вона зізналася, що виписала собі премію у 200 тисяч гривень

Корчак пояснила, за що виписувала собі і колегам премії по 200 тисяч гривень

Премії виписувала собі за роботу — заявила голова Нацагентства із запобігання корупції. Напівмертвий реєстр електронних декларації — то не її провина, а держпідприємства «Українські спеціальні системи», і у відставку вона не піде. Усі ці одкровення пролунали сьогодні у Верховній Раді, куди депутати викликали Корчак для звіту після скандалу з неробочим реєстром.