Домой / Політика / “Давайте жити дружно”. Лукашенко закликав Європу припинити “гнобити” Білорусь

“Давайте жити дружно”. Лукашенко закликав Європу припинити “гнобити” Білорусь

"Давайте жити дружно". Лукашенко закликав Європу припинити "гнобити" Білорусь

Він також просив відмовитися від подвійних стандартів.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав Європу припинити “пригноблення” його країни та запропонував “жити дружно”.

Про це він заявив під час виступу в парламенті у Мінську, передають РИА Новости.

“Весь європейський континент палає, досить, треба зупинитися. Якщо Білорусь щось може зробити, візьміть це в Білорусі… Що ви нас всі гнобите?.. Давайте жити дружно, ми до цього готові. Не треба нас весь час в спину штовхати”, – сказав президент.

Лукашенко закликав до співпраці з питань безпеки в регіоні і стабілізації становища в Європі.

Нагадаємо,  Лукашенко заявив, що не хоче, щоб Білорусь воювала за свою незалежність, як це робить зараз “братська Україна”. Російсько-білоруські військові навчання “Запад-2017”, які відбудуться восени цього року, можуть бути використані для здійснення прямої агресії проти сусідніх країн, у тому числі і проти України. Про це заявив голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

Сотні людей у Білорусі вийшли на "марш не дармоїдів" і вимагали відставки Лукашенка

На скликаних проти запровадженого Лукашенком податку на дармоїдство заходах вимагали не лише скасувати збір, а й критикували економічну політику влади та подекуди вимагали відставки Лукашенка. Мітинги пройшли мирно, утім після них поліція затримала з десяток активістів та кількох журналістів. Минулого тижня президент Білорусі відклав сплату збору на один рік.

 

Новини по темі:  Заступник Луценка прикриває свої незаконні дії іменем генпрокурора