Домой / Політика / НАБУ показало схеми Мартиненко

НАБУ показало схеми Мартиненко

Більшість грошей витрачали на оренду нерухомості та медичні послуги, а загальна сума державних збитків оцінюється в понад 17 мільйонів доларів

НАБУ показало схеми Мартиненко

В НАБУ показали, куди направлялись гроші, які фігурують в розслідуванні справи екс-нардепа Миколи Мартиненка.

Схему опублікували на сайті бюро. Від початку розслідування, яке почали проводити у грудні 2015 року, детективи направили 16 запитів до восьми країн про міжнародну правову допомогу.

«Інформація, отримана від компетентних органів інших держав, допомогла детективам НАБУ не тільки дослідити усі деталі корупційної схеми, а й встановити, на що саме особи, підозрювані в завданні збитків «СхідГЗК», витрачали вкрадені в держави кошти», – наголосили в НАБУ.

В ході слідства з’ясувалось, що частину коштів витрачали на оренду нерухомості в країнах Євросоюзу. Гроші йшли також на потреби членів родин підозрюваних та сплату медичних послуг. Частину незаконних доходів перераховували адвокатам, які захищали інтереси фігуранта справи в кримінальному провадженні, яку стосовно нього відкрила прокуратура Швейцарії. В результаті держава зазнала збитків на суму 17,28 мільйонів доларів.

НАБУ показало схеми Мартиненко

Нагадаємо, портал «Знай.ua» повідомляв, НАБУ затримало екс- нардепа Миколу Мартиненка. Його підозрюють в отриманні відкатів за контрактами «Енергоатому».

Новини по темі:  Росія вимагатиме особливого статусу Донбасу перед введенням миротворців