22.04.2017 184 Views

Порошенко пояснив унікальність суду над Росією

Порошенко пояснив унікальність суду над Росією

Уперше до Росії застосували механізм міжнародного суду для притягнення за агресію і фінансування тероризму.

Про це заявив президент Петро Порошенко, повідомляє сайт глави держави.

«Міжнародний суд ООН закликав Росію до повного виконання Мінських домовленостей. Це означає, що Російська Федерація є стороною домовленостей, а не посередником, як із самого початку вона намагалась себе представити», — пояснив він.

«Унікальність цієї ситуації і в тому, що коли приймуть рішення (Міжнародного суду ООН. – Gazeta.ua), воно не потребує ніякого додаткового голосування – ані Генеральної асамблеї ООН, ані Ради безпеки ООН. Це рішення прямої дії. Його має виконувати будь-яка державою-член ООН. За невиконання зазначеного рішення передбачені санкції, які дуже боляче вдарять по будь-якій державі, що наважиться його ігнорувати», — зауважив він.

Необхідно найкращим чином представити у суді позицію України та визначити державу-агресора, додав Порошенко.

Президент зауважив, що суд ухвалив надзвичайно важливе рішення. Росію зобов’язали зробити декілька кроків: починаючи від відновлення функціонування Меджлісу кримськотатарського народу і завершуючи забезпеченням права українських громадян на вивчення української мови в окупованому Криму.

Previous Аварія суховантажу в Чорному морі: судно розкололося надвоє, врятовано одного українця
Next Гонтарева попалася журналістам у дорогезному готелі: відео

You might also like

Гройсман оголосив про особисту відповідальність за пенсійну реформу

Керівник уряду обіцяє вмовляти депутатів і звітувати перед журналістами. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав депутів підтримати пенсійну реформу. Він повідомив, що вже наступного тижня відбудеться засідання ради реформ, після якого Кабмін

Партии получили из госбюджета 141 млн гривен

Без денег остались Батькивщина и Оппозиционный блок.

Військова прокуратура отримала в ООН копію листа Януковича про введення військ РФ в Україну

Документи будуть надані суду для долучення до справи про держзраду Януковича. У військової прокуратури є завірений в ООН лист позбавленого звання президента України Януковича, який на Радбезі демонстрував нині покійний