Домой / Політика / Корчак різко відреагувала на відчитування з боку Гройсмана

Корчак різко відреагувала на відчитування з боку Гройсмана

Корчак різко відреагувала на відчитування з боку Гройсмана

Сьогодні, прем'єр вщент розкритикував роботу голови НАЗК.

Голова НАЗК Наталія Корчак різко відреагувала на відчитування з боку прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Про це Корчак сказала після засідання уряду, передає Еспресо.TV.

“В мене питання до прем’єр-міністра, а за його каденцію, за 1 рік роботи в органі, який уже налагоджений, має приміщення, якість нашого українського життя людей змінилася?” – заявила Корчак, коментуючи критику своєї роботи з боку Гройсмана.

Окрім цього, вона заявила, що не збирається у відставку після слів прем’єра.

“Ні, я не буду йти у відставку, поки я сама для себе не прийму (рішення). Шкода тих зусиль, які були витрачені на те, щоб запустити це агентство”, – цитує чиновницу Інтерфакс.

Нагадаємо, на засіданні Кабміну прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розкритикував роботу голови НАЗК Наталі Корчак. Розмова від самого початку відбувалась на підвищених тонах та почалась з закидів Корчак на адресу Кабміну та інших політичних сил. 

Гройсман під час засідання уряду навіть закликав членів НАЗК подати у відставку. Гройсман звернувся до Корчак і попросив пояснити, чому чиновники скаржаться на немодливість зареєструвати свої декларації.

Через системні збої на сайті держслужбовці не можуть подати е-декларації

Сайт Нацагентства із питань запобігання корупції, куди чиновники мають подавати свої звіти, ліг і не працює. Державні службовці цілодобово чергують біля комп’ютерів, адже до завершення подачі електронних декларацій залишаються лічені дні.

Новини по темі:  Доларовий мільйонер і "довірений" Порошенка. Що відомо про скандального нардепа Розенблата