Домой / Політика / Панама відмовилась прихистити Каськіва

Панама відмовилась прихистити Каськіва

В ГПУ назвали відмову значним кроком вперед у справі прибічника Януковича

Панама відмовилась прихистити Каськіва

Головному інвестору президента-втікача Віктора Януковича, екс-керівнику Держагентства з питань залучення інвестиції Владиславу Каськіву Панама відмовила в статусі політичного біженця.

Про це повідомив заступник генпрокурора Євген Єнін на своїй сторінці в Facebook.

“Влада Панами відмовила Каськіву в статусі політичного біженця. Це ще не фінал, але значний крок вперед”, – написав він.

Владислав Каськів з 23 грудня 2010 по 15 березня 2014 очолював Держагентство з інвестицій та управління національними проектами. За даними МВС, під керівництвом Каськіва з Держінвестпроекту вкрали кілька сотень мільйонів гривень.

Найгучніший скандал із Каськівим пов’язаний з будівництвом LNG-терміналу, який мали збудувати на Чорноморському узбережжі України. У 2012 році Владислав Каськів підписав угоду на мільярд доларів з іспанською кампанією Gas Natural про інвестиції в цей термінал.  Але представники Gas Natural заявили, що не знають людину, яка укладала договір від їхнього імені. Пізніше з’ясувалося, що фіктивною особою був лижний інструктор Хорді Сарда Бонвехі.

У березні  2016 року Каськіва, який тривалий час ховався за кордоном, оголосили в розшук за підозрою в розкраданні державних коштів.

Як повідомляв сайт Знай.ua, 18 серпня 2016 року  Владислава Каськіва затримали у Панамі.

Новини по темі:  Порошенко ввел в Кабмин польского реформатора