Главная / Політика / Голова НАЗК пояснила, що необхідно робити, якщо не працює реєстр е-декларацій

Голова НАЗК пояснила, що необхідно робити, якщо не працює реєстр е-декларацій

Голова НАЗК пояснила, що необхідно робити, якщо не працює реєстр е-декларацій

Єдиний державний реєстр електронних декларацій не працює через велику кількість відвідувань.

На сьогоднішньому засіданні Кабміну, 29 березня, голова НАЗК Наталя Корчак пояснила, що робити, якщо система е-декларування не працює.  

«У нас є системний адміністратор. Він зможе дати чітку відповідь, як і нам дає, коли система запрацює. Однак, будь-яке входження в систему, будь-який рух в системі фіксується. Це вважається поважною причиною і через яку неможливе притягнення до відповідальності. Всі ці речі фіксуються. Однак, я знову ж таки зазначу, що у нас є системний адміністратор і всі питання до нього задавати так само як задаємо ми. І ми відповідь не отримуємо», – зазначила Корчак.

Нагадаємо, на засіданні Кабміну прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розкритикував роботу голову НАЗК Наталі Корчак. Прем’єр наголосив, що вимагає створити діючу систему, бо й він, як особа, яка підлягає декларуванню, не може зайти на сайт. Гройсман заявив, що готовий допомогти всім, чим може, і спеціально не дзвонить до неї, аби це було не сприйняте як тиск.

Зазначимо, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду закликав членів НАЗК подати у відставку.

«Я вам раджу всім сьогодні зібратися і піти у відставку», — заявив Гройсман.

Варто наголосити, що Єдиний державний реєстр електронних декларацій не працює через велику кількість відвідувань, заявила напередодні Корчак.

Новини по темі:  У НАЗК проводять обшуки