31.03.2017 147 Views

Яценюк прокоментував свій заочний арешт у РФ: помста Путіна і неадекватність російської влади

Яценюк прокоментував свій заочний арешт у РФ: помста Путіна і неадекватність російської влади

Політик вважає, що метою Кремля є перешкодити його міжнародній діяльності.

Маячнею назвав екс-прем’єр Арсеній Яценюк рішення суду російського міста Єсентуки щодо свого арешту за підозрою в участі у першій чеченській війні на боці бойовиків. На думку політика, Кремль намагається дискредитувати тих українських діячів, яких люто ненавидять, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

«Мета цієї акції – не дати можливості доносити українську позицію у всіх світових столицях, консолідовувати весь вільний світ і наших друзів проти російської агресії з тією метою, шоб відновити територіальну цілісність України. Але їм це не вдастся. Це ще одне свідчення абсурду і неадекватності російської влади», — заявив Яценюк. «Путін мститься за введені санкції проти Росії, за те, що Україна стала енергетично незалежною, що ми подали позови до Європейського суду з прав людини і Організації Об’єднаних Націй проти Росії за військове вторгнення в Україну і підтримку тероризму в Україні. І за те, що Україна обрала курс в Європу, до вільного світу», — додав він.

У МЗС України дії російської феміди оцінили як фарс та елемент гібридної війни, а міністерство юстиції готує звернення до Європейського суду з прав людини щодо невизнання рішень російських судів проти Яценюка.

Повна і схиблена маячня: Яценюк відреагував на свій заочний арешт у Росії

За рішенням постанови суду міста Єсентуки, термін ув’язнення відраховуватимуть українському політику з моменту його затримання. Слідчий комітет Росії закидає Арсенію Яценюку участь у першій чеченській війні на боці бойовиків проти російської армії. Звинувачує у звірствах та вбивствах.

Previous Суд "оцінив" подільника Насірова у 8 млн грн
Next У Нідерландах вмовляють Ван Гала повернутися до роботи

You might also like

Глава БПП: Почти все фракции поддержат судебную реформу

Практически все фракции в Раде высказались за поддержку судебной реформы.

«Відморожу вуха на зло бабусі». У Кремлі прокоментували бажання України ввести візовий режим з РФ

У Раді збираються розглянути законопроект про введення візового режиму з Росією.  У Кремлі прокоментували ініціативу українських нардепів щодо введення візового режиму з РФ. Про це повідомляють РИА Новости із посиланням

Чиновників не каратимуть за крадіжку земель — Корнацький

Українські чиновники, яких залучать у схемах розкрадання землі селян, не відповідатимуть перед правоохоронними органами і судом. Це станеться, якщо Верховна Рада прийме законопроект №5535 «Про обіг земель сільськогосподарського призначення». Про