Домой / Політика / Яценюк прокоментував свій заочний арешт у РФ: помста Путіна і неадекватність російської влади

Яценюк прокоментував свій заочний арешт у РФ: помста Путіна і неадекватність російської влади

Яценюк прокоментував свій заочний арешт у РФ: помста Путіна і неадекватність російської влади

Політик вважає, що метою Кремля є перешкодити його міжнародній діяльності.

Маячнею назвав екс-прем’єр Арсеній Яценюк рішення суду російського міста Єсентуки щодо свого арешту за підозрою в участі у першій чеченській війні на боці бойовиків. На думку політика, Кремль намагається дискредитувати тих українських діячів, яких люто ненавидять, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

“Мета цієї акції – не дати можливості доносити українську позицію у всіх світових столицях, консолідовувати весь вільний світ і наших друзів проти російської агресії з тією метою, шоб відновити територіальну цілісність України. Але їм це не вдастся. Це ще одне свідчення абсурду і неадекватності російської влади”, – заявив Яценюк. “Путін мститься за введені санкції проти Росії, за те, що Україна стала енергетично незалежною, що ми подали позови до Європейського суду з прав людини і Організації Об’єднаних Націй проти Росії за військове вторгнення в Україну і підтримку тероризму в Україні. І за те, що Україна обрала курс в Європу, до вільного світу”, – додав він.

У МЗС України дії російської феміди оцінили як фарс та елемент гібридної війни, а міністерство юстиції готує звернення до Європейського суду з прав людини щодо невизнання рішень російських судів проти Яценюка.

Повна і схиблена маячня: Яценюк відреагував на свій заочний арешт у Росії

За рішенням постанови суду міста Єсентуки, термін ув’язнення відраховуватимуть українському політику з моменту його затримання. Слідчий комітет Росії закидає Арсенію Яценюку участь у першій чеченській війні на боці бойовиків проти російської армії. Звинувачує у звірствах та вбивствах.

Новини по темі:  Сущенко написал письмо Порошенко