30.03.2017 75 Views

Путін вирішив пошантажувати США українським питанням

Президент країни-агресора налякав США наслідками конфлікту між Україною та Росією

Путін вирішив пошантажувати США українським питанням

Президент РФ Володимир Путін звинуватив США в тому, що їм вигідний конфлікт між Росією і Україною.

Про це  Путін заявив на форумі «Арктика — територія діалогу» в Архангельську. За словами російського президента, в США «є думка», що «чим гірше відносини між Україною і Росією, тим краще для них», а це «може призвести до глобальних катастроф і глобальних конфліктів».

 «У тих самих Штатах та деяких інших місцях є думки, ми знаємо про це напевно, що чим гірше відносини між Україною і Росією, тим краще для них, позаяк це послаблює Росію, не дає ходу якимсь інтеграційним процесам, які б посилили Росію, зокрема у сфері економіки. Нехай Росія длубається у своїх прикордонних справах зі своїми сусідами, і не лізе в міжнародні питання – такі, як Сирія, Близький Схід та інші; це, мовляв, нам (США) вигідно», — цитують Путіна російські ЗМІ.

За словами Путіна, такий підхід є помилковим і не вигідним нікому.

«Якщо ми будемо намагатися будь-якими засобами, тим більше такими небезпечними, як регіональні конфлікти, когось стримувати, то це може призвести до глобальних катастроф і глобальних конфліктів», — сказав Путін.

Зазначивши, що  потрібно прагнути до розв’язання конфліктів, Путін висловив сподівання, що американські колеги стануть на шлях співпраці.

При цьому президент країни-агресора наголосив на важливості того, що ведучий форуму у своєму зверненні розділив питання Криму і України.

«Хотів би вам подякувати за те, що ви порушили цю проблему, що існує проблема України і Криму. Ви наче розділили Крим і Україну, і це правильно», — сказав Путін під оплески залу.

Як повідомляв сайт Знай.ua, Трамп готовий приєднатися до переговорів по Донбасу

Previous У НАЗК заговорили про відставку
Next Порошенко доручив Полтораку та Муженку не стріляти

You might also like

У Раді пишуть закон про колаборантів

Народні депутати працюють над визначенням і введенням поняття «колаборант» у юридичне поле. Про це розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука на засіданні

Відбитки пальців, сканування очей — Турчинов розповів про підготовку до візового режиму з РФ

Поки йдуть дискусії про введення візового режиму з РФ, росіян в Україні потрібно пропускати тільки за біометричними паспортами. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, повідомляє

Глава Донетчины ответил Олланду на выборы в ЛДНР

Жебривский предложил французскому президенту посетить Донбасс и поучаствовать в организации выборов.