Домой / Політика / Шокін про повернення в ГПУ: Хто не хоче бути генералом?

Шокін про повернення в ГПУ: Хто не хоче бути генералом?

Шокін про повернення в ГПУ: Хто не хоче бути генералом?

Журналісти своїм дзвінком заскочили екс-генпрокурора в літаку дорогою в Україну.

Колишній керівник ГПУ Віктор Шокін хоче повернутися в крісло генерального прокурора. Його позов до президента і парламенту вже зареєстрований у Вищому адміністративному суді, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Шокін оскаржуватиме постанови про своє звільнення у лютому минулого року, коли Петро Порошенко попросив його власноруч написати заяву.

У телефонній розмові з ТСН Шокін фактично підтвердив бажання повернутись на посаду, але деталі пообіцяв розповісти пізніше, бо на час розмови перебував у літаку по дорозі в Україну. Звідки – не відповів. «Ну, а хто не хоче бути генералом?», — відреагував він на запитання про можливість поновлення на посаді голови ГПУ. На уточнюючі питання щодо позову Шокін відповів: «Я вам усе потім скажу».

Шокін оскаржить постанову про своє звільнення у Вищому адміністративному суді

Віктор Шокін хоче повернутися в крісло Генерального прокурора. Його позов до президента і парламенту вже зареєстрований у Вищому адміністративному суді. Його звільнили з посади у лютому минулого року. Він обіцяв розкрити злочини проти Майдану, але його критикували за неефективність розслідувань.

Новини по темі:  "Все зроблю, щоб країна краще жила" - Вакарчук розповів про амбіції і політику