30.03.2017 138 Views

“Ми про нього пам’ятаємо” – прокуратура про Насірова

"Ми про нього пам'ятаємо" - прокуратура про Насірова

Про відстороненого голову Державної фіскальної служби Романа Насірова не забули. У справі затримали ще одного з податківців.

Про це журналістам заявив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

На запитання, як просувається справа керівника ДФС, мовляв його не викликають на допити, Холодницький відповів: “Ми про нього пам’ятаємо щоденно”.

“Сьогодні прокурори САП погодили підозру керівнику департаменту погашення зобов’язань ДФС, він був уже затриманий. Ця справа триває. Не тільки один підозрюваний Насіров по ній проходить. Визначатимемося із запобіжним заходом та іншими процесуальними моментами.

Ми не зобов’язані його (Насірова. – Gazeta.ua) викликати щодня, просто щоб він ходив і відмічався. Сьогодні він не порушує зобов’язання в ухвалі суду”, – пояснив Холодницький.

Керівник САП додав: “Я очікую завершення цього провадження у встановлений законом двомісячний термін. Хоча таке право є”.

Клопотанню адвоката Насірова про закриття провадження відмовили.

“Збираємо докази для складання обвинувального акту”, – додав Холодницький.

Новини по темі:  Шуфрича-молодшого відпустили на поруки батька
Previous На Кубі померла молодша сестра Фіделя та Рауля Кастро
Next Україна готова до повного припинення вогню на Донбасі

You might also like

Наколотые апельсины. Что помнят о Людмиле Янукович

Супруга Януковича запомнилась своим выступлением в 2004 году во время Майдана. Новини по темі:  “Я як вижатий лимон”. Матір затриманого ФСБ українського прикордонника не пустили до сина

Рада зробила перший крок до медреформи

Верховна Рада в першому читанні схвалила законопроект медреформи в частині державних фінансових гарантій надання медпослуг. У першому читанні законодавчу ініціативу підтримали 227 народних депутатів, повідомляє “Інтерфакс-Україна”. Згідно із законопроектом, громадяни

Гройсман розмежував мітингувальників під Радою за власним критерієм

Частину протестувальників прем’єр підтримує, частину – ні. Крім людей, які хочуть змін, під Радою зібралися й ті, хто намагається під гарними гаслами приховати жагу до влади. Так вважає прем’єр-міністр Володимир