30.03.2017 117 Views

«Продовження гібридної війни»: у Мін’юсті відреагували на заочний арешт Яценюка російським судом

"Продовження гібридної війни": у Мін'юсті відреагували на заочний арешт Яценюка російським судом

Міністерство юстиції звернеться з роз'ясненням до всіх демократичних держав щодо невизнання рішень російських судів.
 

Міністр юстиції Павло Петренко заявив, що рішення російського суду щодо заочного арешту колишнього прем’єр-міністра України і лідера «Народного фронту»  Арсенія Яценюка – це продовження гібридної війни РФ проти України.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України.

Таким чином, у Мінюсті закликають усі демократичні держави не визнавати заочний арешт Яценюка в Росії.

«Це помста Яценюку за послідовну політику протидії російській агресії. Це плата за міжнародні судові позови і санкції проти Росії, помста за політику енергетичної незалежності і розвиток оборонного сектору України», — заявив  Петренко.

За словами Петренка, «це судилище ще раз доводить, що в Росії не існує незалежного правосуддя, а обвинувальні вироки проти українців пишуть в Кремлі. В такий спосіб в Росії та окупованому Криму вже засуджено сотні українських громадян».

Також він додав, що наступного тижня  матиме зустріч з Нільсом Мужнієксом, Комісаром Ради Європи з прав людини, на якій обов’язково зверне його увагу на «ці ганебні факти порушення прав українців в Росії».

Міністерство юстиції звернеться з роз’ясненням до всіх демократичних держав щодо невизнання рішень російських судів.

«Також ми звернемо увагу Європейського суду з прав людини на цей процес, як ми вже зробили у сотнях інших незаконних затриманнях та судилищах українців в Росії», — додав Павло Петренко.   

Раніше повідомлялося, що у Росії суд заочно заарештував колишньго прем’єр-міністра України і лідера партії «Народний фронт» Арсенія Яценюка. У РФ його звинувачують у «звірствах» під час війни в Чечні.

Рішення про арешт ухвалив Єссентукський міський суд Ставропольського краю РФ, узявши до уваги постанову слідчого Головного слідчого управління СКР по Північно-Кавказькому федеральному округу. 

Фальшивими виборами Путін хоче отримати право вето на майбутнє України

Таку заяву зробив Арсеній Яценюк у Лондоні під час дискусії в Королівському інституті міжнародних відносин. Він зазначив, що підтримує ідею чесних виборів на Донбасі, проте не їх імітацію під керівництвом глави Російської федерації.

Previous Всесвітній банк профінансує українські реформи
Next Баварія хоче підсилитися хавбеком Атлетіко

You might also like

Это только начало. Что говорят о ракетах у Крыма

Ракетные учения Украины у Крыма вызвали массовый отклик как у политиков, так у СМИ и соцсетей.

Український народ здатен прожити без «підконтрольних КДБ-ФСБ соцмереж» — Порошенко

Президент прокоментував заборону російських ресурсів на території України. Президент України Петро Порошенко запевнив, що українці зможуть прожити без російських соціальних мереж та ресурсів. Про це він заявив під час виступу

Росія не пускає місію ОБСЄ до Криму – Кучма

Українська сторона наполягає на присутності моніторингової місії на анексованому півострові. Україна вимагає присутності моніторингової місії ОБСЄ у анексованому Криму, проте російська сторона не дає спостерігачам працювати на півострові. Про це