30.03.2017 84 Views

Всесвітній банк профінансує українські реформи

Кілька років тому СБ виділив Україні близько 4,7 мільярдів доларів

Всесвітній банк профінансує українські реформи

Керівництво Всесвітнього банку готове виділити Україні кошти на проведення реформ. Відповідну заяву у ході зустрічі із прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом зробив віце-президент СБ Кайл Пітерс.

Про це повідомляє «Сегодня».

Він наголосив, що фінустанова вже розробляє план співпраці, який передбачає фінансову підтримку та запровадження цільових економічних програм.

На думку Пітерса, більшість експертів також підтримають цю ініціативу і допоможуть запровадити необхідні зміни в енергетичній та соціальних сферах.

Світовий банк направить кошти передусім на підвищення заробітної плати українцям та відновлення економічного зростання.

Слід відзначити, що кілька років тому СБ виділив Україні близько 4,7 мільярдів доларів для проведення інвестиційних операцій, а також підтримки фінансового сектору.

Нагадаємо, раніше портал «Знай.ua» повідомляв, що наступного місяця відбудеться засідання ради директорів МВФ, на якому обговорять виділення чергового траншу Україні.

Previous У Раді запропонували зупинити е-декларування
Next "Продовження гібридної війни": у Мін'юсті відреагували на заочний арешт Яценюка російським судом

You might also like

У НАБУ підтвердили, що відмовили Насірову у виїзді на лікування до США

В агенстві переконані, що у разі його виїзду закордон, ніщо не зможе гарантувати повернення підозрюваного в Україну. Детективи НАБУ відмовили відстороненому голові Державної фіскальної служби Роману Насірову у наданні дозволу на виїзд

Геращенко пояснила доцільність в’їзду росіян до України за біопаспортами

За її словами, біометричний паспорт — це додаткова перевірка. Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко не виключає доцільність в’їзду громадян РФ в Україну за біометричними паспортами. Про це вона

К реестру электронных деклараций пропал доступ

В системе энергоснабжения, где находяся серверы, произошел сбой.