30.03.2017 64 Views

У Раді запропонували зупинити е-декларування

У Верховній Раді запропонували зупинити систему і повністю її переробити.

У Раді запропонували зупинити е-декларування

Систему електронного декларування запропонували тимчасово зупинити, оскільки її потрібно переробити від А до Я.

Про це заявив депутат від партії «Народний фронт» Андрій Тетерук, передає Politeka. Також нардеп додав, що нинішній варіант нікуди не годиться, і нехай влада намагається зліпити щось пристойне, але ця система абсолютно непрацездатна.

«Приймалася ця система просто під шаленим тиском з боку так званих «наших антикорупціонерів», коли вони намагалися запхати продукт, який видала компанія «Міранда», абсолютно сирий. Вголос називалися пункти, за якими воно не працює», — заявив Тетерук і додав, що «антикорупціонери» звинувачували владу в небажанні запускати систему тільки для того, щоб перевести стрілки, оскільки система зроблена непрофесійно.

«І зараз ми намагаємося зліпити те, що практично працювати не може. Треба дійсно визнати, що цей продукт в тому стані, в якому він є, він даремний. Ця система вимагає детального аналізу фахівців, здатних знайти і оцінити наявні недоліки і, якщо відполірувати непрацюючий механізм неможливо, його потрібно зупинити і переробити», — резюмував Тетерук.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал «Знай.ua» повідомляв про те, що в НАПКА розповіли про причини несправності сайту е-декларування.

Previous У зміні уряду поставили крапку
Next Всесвітній банк профінансує українські реформи

You might also like

«Росія скаженітиме» — соцмережі коментують курс на НАТО

У четвер, 8 червня, Верховна Рада прийняла закон про пріоритет у державній зовнішній політиці — курс на членство у НАТО. За відповідне рішення проголосували 276 депутатів. Gazeta.ua пропонує найцікавіші коментарі

Трамп сократил разрыв от Клинтон

За Клинтон планируют проголосовать 45 процентов выборцев, за Трампа — 38 процентов.

Россия снова отказалась выдать Украине Януковича

Данное ходатайство по результатам рассмотрения Генпрокуратурой РФ было оставлено без исполнения.