Домой / Політика / Російський мільярдер спростовує зв’язки з Манафортом “в інтересах Путіна”

Російський мільярдер спростовує зв’язки з Манафортом “в інтересах Путіна”

Російський мільярдер спростовує зв'язки з Манафортом "в інтересах Путіна"

Він готовий брати участь в слуханнях Конгресу США, щоб довести хибність цієї інформації.

Російський мільярдер і алюмінієвий магнат Олег Дерипаска пригрозив позовом фізичним особам і ЗМІ, які пишуть про його зв’язки з колишнім керівником предвиборчого штабу Дональда Трампа Полом Манафортом “в інтересах уряду Путіна”. Про це повідомляє видання “Прайм” з посиланням на заяву підприємця в The Wall Street Journal.

“Я хочу рішуче спростувати це зловмисне твердження і брехню, я ніколи не брав зобов’язань і не укладав контрактів з метою просування інтересів уряду Путіна”, – сказав він.

За словами російського мільярдера, він готовий брати участь в слуханнях Конгресу США, щоб довести хибність цієї інформації.

Нагадаємо, раніше Associated Press написало, що Пол Манафорт таємно працював на російського мільярдера в інтересах уряду Володимира Путіна.

За інформацією видання, Манафорт начебто розробив амбітну політичну стратегію для Дерипаски, близького союзника Путіна, щоб підірвати антиросійську опозицію через колишні радянські республіки. Зазначається, що американський політик зрештою підписав річний контракт строком до 2009 року, за яким він отримував від російського бізнесмена 10 мільйонів доларів на рік.

Новини по темі:  У Генпрокуратурі відзвітували про заморожені активи поплічників Януковича