Главная / Політика / Апеляційний суд визначив, де розглядатимуть справу Януковича про держзраду

Апеляційний суд визначив, де розглядатимуть справу Януковича про держзраду

Апеляційний суд визначив, де розглядатимуть справу Януковича про держзраду

Відповідне рішення було прийнято на засіданні у вівторок, 28 березня.

Кримінальне провадження за обвинуваченням позбавленого звання президента України Віктора Януковича в державній зраді буде розглядати Оболонський районний суд міста Києва.

Про це повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна».

Відповідне рішення було прийнято колегією Апеляційного суду Києва на засіданні у вівторок, 28 березня.

Це рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

Зазначається, що прокурор Головної військової прокуратури Руслан Кравченко після оголошення рішення підкреслив, що сторона звинувачення готова до розгляду цієї справи в будь-якому суді.

Своєю чергою адвокат Януковича Віталій Сердюк знову заявив на наявність порушень при прийнятті такого рішення. 

Нагадаємо, Янукович повідомив, що має низку питань до ГПУ щодо відкритої проти нього справи про державну зраду.  Янукович заявляє, що належним чином не отримав підозри у держзраді, а тому просить не вважати себе підозрюваним. Про це йдеться в листі екс-президента до Печерського суду від 18 січня. 

Підозру Януковичу оголосив генпрокурор України Юрій Луценко під час відео-допиту колишнього голови держави. Одночасно Луценко заявив, що передасть документи як адвокатам, які були присутні на судовому засіданні, так і передасть належним чином до Ростова. Зазначимо, що головним доказом обвинувачення став лист Януковича до Путіна з проханням надати військову підтримку. 

Досудове розслідування у справі зради Януковича завершено

Про це заявив прокурор Руслан Кравченко. Адвокатам запропонували ознайомитись із матеріалами слідства. На це, як вважає прокурор, їм вистачить десяти днів, а вже у лютому справу про держзраду, вчинену Януковичем, можна буде передати до суду.

Новини по темі:  Підходили до кордону і розверталися: у березні 2014 року РФ кілька разів планувала масштабний наступ на Україну - Турчинов