Главная / Політика / Журналіст розповів, ким стали Янукович і Азаров в Росії

Журналіст розповів, ким стали Янукович і Азаров в Росії

Український журналіст Роман Цимбалюк дав характеристику оточенню колишнього президента України Віктора Януковича, яке разом з ним втекло до Росії після Революції Гідності

Журналіст розповів, ким стали Янукович і Азаров в Росії

«Політичнми трупами» назвав соратників екс-президента-втікача Віктора Януковича відомий український журналіст Роман Цимбалюк.

При цьому, виступаючи на російських телеканалах та розповідаючи про «хунту» і «фашизм», вони прекрасно розуміють, що дорога в Україну для більшості з них закрита, зазначив Роман в інтерв’ю виданню «Цензор.net».

Цимбалюк розповів, що постійно спілкується з членами так званого  «Комітету порятунку України» і «уряду у вигнанні», куди входять українські чиновники і депутати, які втекли в Росію після Майдану. Журналіст констатує той факт, що ці люди абсолютно не в курсі тих суспільних процесів, що зараз відбуваються в Україні.

За його словами, екс-чиновники, як і три роки тому, говорять про «громадянську війну», «військові злочини Порошенка», закликають визнати анексію Криму та самопроголошені «ДНР»» та «ЛНР».

Проте всі добре усвідомлюють одне: до Києва вони можуть потрапити тільки в обозі армії РФ, а не в результаті розчарування українського народу у наслідках революції. Практично кожен з них перебуває в розшуку, а українські правоохоронці мають до них чимало запитань.

Як писав інформаційний портал «Знай.ua», 21 березня московські силовики затримали Цимбалюка під час його інтерв’ю з аспірантом МДУ, який вивісив над російським університетом прапор України в день третьої річниці окупації Криму. Через кілька годин журналіста відпустили.

Новини по темі:  Доказів ГПУ недостатньо для оголошення підозри Саакашвілі – екс-головний слідчий СБУ