30.03.2017 124 Views

Журналіст розповів, ким стали Янукович і Азаров в Росії

Український журналіст Роман Цимбалюк дав характеристику оточенню колишнього президента України Віктора Януковича, яке разом з ним втекло до Росії після Революції Гідності

Журналіст розповів, ким стали Янукович і Азаров в Росії

“Політичнми трупами” назвав соратників екс-президента-втікача Віктора Януковича відомий український журналіст Роман Цимбалюк.

При цьому, виступаючи на російських телеканалах та розповідаючи про “хунту” і “фашизм”, вони прекрасно розуміють, що дорога в Україну для більшості з них закрита, зазначив Роман в інтерв’ю виданню “Цензор.net”.

Цимбалюк розповів, що постійно спілкується з членами так званого  “Комітету порятунку України” і “уряду у вигнанні”, куди входять українські чиновники і депутати, які втекли в Росію після Майдану. Журналіст констатує той факт, що ці люди абсолютно не в курсі тих суспільних процесів, що зараз відбуваються в Україні.

За його словами, екс-чиновники, як і три роки тому, говорять про “громадянську війну”, “військові злочини Порошенка”, закликають визнати анексію Криму та самопроголошені “ДНР”» та “ЛНР”.

Проте всі добре усвідомлюють одне: до Києва вони можуть потрапити тільки в обозі армії РФ, а не в результаті розчарування українського народу у наслідках революції. Практично кожен з них перебуває в розшуку, а українські правоохоронці мають до них чимало запитань.

Як писав інформаційний портал “Знай.ua”, 21 березня московські силовики затримали Цимбалюка під час його інтерв’ю з аспірантом МДУ, який вивісив над російським університетом прапор України в день третьої річниці окупації Криму. Через кілька годин журналіста відпустили.

Новини по темі:  Порошенко та Лукашенко обміняються візитами
Previous Розмова Порошенко і Дуди: спецслужби Кремля облажались
Next Кемерон поставив діагноз українській корупції

You might also like

Климкин о визах с РФ: Сначала нужно изучить последствия

Министр считает, что нужно изучить последствия, которые могут повлечь введение визового режима с РФ, а уже потом вводить визы. Новини по темі:  В Раде создадут рабгруппу по спецстатусу Запорожья

Росія розраховує, що її статус в Радбезі ООН допоможе їй уникнути відповідальності за агресію – Зеркаль

РФ намагається вести власну "шалену геополітику", не рахуючись з правилами та нормами. Росія, як постійний член Ради безпеки ООН, вважає себе практично недоторканною і цинічно розраховує на свою безкарність за

Путин: Третью нитку энергомоста в Крым запустят на днях

В мае Россия собирается запустить четвертую нитку. Новини по темі:  ЛНР не смогла открыть "представительство" в Австрии