30.03.2017 86 Views

Розмова Порошенко і Дуди: спецслужби Кремля облажались

Російські спецслужби намагалися організувати від імені Порошенка телефонну розмову з Дудою

Розмова Порошенко і Дуди: спецслужби Кремля облажались

Прес-секретар глави держави Святослав Цеголко повідомив, що спецслужби Кремля намагалися від імені президента України Петра Порошенка організувати телефонну розмову з президентом Польщі Анджеєм Дудою. Про це Цеголко написав у Facebook,  зазначивши , що це «ще одна ознака російського сліду в нападі на Генеральне консульство Польщі в Луцьку» .

«Ще одна ознака російського сліду в нападі на Генеральне консульство Польщі в Луцьку. Російські спецслужби спробували від імені України організувати ввечері телефонну розмову з Анджеєм Дудою. Так звані «пранкери» не знали, що розмова вже відбулася, а канцелярія президента Польщі в постійній координації з Адміністрацією президента України», — написав він.

Як повідомляв сайт Знай.ua, Порошенко зателефонував президенту Польщі і в ході телефонної розмови обговорив із Анджеєм Дудою інцидент із обстрілом польського консульства в Луцьку. Глава держави запропонував залучити польських фахівців до складу оперативно-слідчої групи для встановлення винних у нападі на консульство. Крім того, Порошенко і Дуда погодилися, що «ніякі провокації не повинні впливати на дружні польсько-українські відносини».

Previous Кабмін нарощує борги, а платять за все українці, - депутат
Next Журналіст розповів, ким стали Янукович і Азаров в Росії

You might also like

На «Книжковому арсеналі» депутати зізналися, якими віршами спокушають жінок у романтичних стосунках

Дехто навіть читав поезію напам'ять. На «Книжковому арсеналі» побували українські депутати та відомі митці, громадські діячі, стосунки яких із літературою зацікавили журналістів. Насамперед у народних обранців питали, як вони ставляться

Суд арестовал национализированное имущество в АРК

Суд арестовал национализированное имущество в Крыму на 340 миллионов гривен.

Дело Савченко обсудят на весенней сессии ПАСЕ

18 апреля пройдут срочные дебаты по делу Надежды Савченко.