30.03.2017 104 Views

Кабмін нарощує борги, а платять за все українці, — депутат

Влада збільшує борговий тягар країни з додатковими умовами, які позначаться на більшості українців

Кабмін нарощує борги, а платять за все українці, - депутат

Верховна Рада повинна прийняти постанову, яка забороняє уряду підписувати будь-які документи з МВФ без схвалення парламенту.

Таку думку висловив народний депутат та громадський діяч Сергій Шахов. За його словами, сьогодні ні суспільство, ні парламент нічого не знає про всі умови, на яких влада бере новий кредит МВФ.

“Влада збільшує борговий тягар країни з додатковими умовами, які позначаться на більшості українців, не отримавши на це згоди суспільства та його представників – народних депутатів. У парламентсько-президентській країні це неприпустимо. Верховна Рада повинна прийняти постанову, яка забороняє уряду підписувати будь-які документи з кредиторами без схвалення парламенту», – підкреслив Сергій Шахов.

Політик зазначив, що українці можуть хіба з тих  уривків відомостей, які просочуються в ЗМІ, скласти уявний  «пазл» про умови, на яких влада бере новий кредит МВФ.

“ Українці навіть не підозрюють, які важливі зміни відбудуться в їх життя і за рахунок чого доведеться віддавати кредити, згоду на які вони не давали», – зазначив Сергій Шахов.

Політик переконаний, що постійні спроби уряду приховати від суспільства інформацію про вимоги МВФ, намагання надати суперечливу інформацію і відсутність публічного обговорення свідчать про наявність у влади своїх інтересів.

“Якщо влада, в гірших традиціях попередніх режимів, проштовхує свої інтереси за рахунок людей, то Верховна Рада повинна взяти відповідальність на себе і припинити цю порочну практику. Жодна суспільно важливе рішення в Україні не може прийматися без попередньої згоди Верховної Ради“ –резюмував політик.

Як повідомляв сайт Знай.ua,  Кабінет міністрів України пообіцяв показати населенню проект пенсійної реформи та меморандум з МВФ.

Previous Російський Мінфін вже "виграв" суд щодо боргу Януковича
Next Розмова Порошенко і Дуди: спецслужби Кремля облажались

You might also like

В Раде требуют создать комиссию по офшорам Порошенко

Депутат от Оппоблока поддержал идею Радикальной партии об импичменте президенту.

Військова прокуратура отримала в ООН копію листа Януковича про введення військ РФ в Україну

Документи будуть надані суду для долучення до справи про держзраду Януковича. У військової прокуратури є завірений в ООН лист позбавленого звання президента України Януковича, який на Радбезі демонстрував нині покійний

Насіров сприяв затриманню екс-податківців Януковича — Матіос

За словами головного військового прокурора, саме завдяки старанням Насірова були затримані "царі і боги періоду режиму Януковича". Відсторонений голова Державної фіскальної служби Роман Насіров дав важливі свідчення, які дозволили затримати