30.03.2017 125 Views

Кабмін нарощує борги, а платять за все українці, – депутат

Влада збільшує борговий тягар країни з додатковими умовами, які позначаться на більшості українців

Кабмін нарощує борги, а платять за все українці, - депутат

Верховна Рада повинна прийняти постанову, яка забороняє уряду підписувати будь-які документи з МВФ без схвалення парламенту.

Таку думку висловив народний депутат та громадський діяч Сергій Шахов. За його словами, сьогодні ні суспільство, ні парламент нічого не знає про всі умови, на яких влада бере новий кредит МВФ.

“Влада збільшує борговий тягар країни з додатковими умовами, які позначаться на більшості українців, не отримавши на це згоди суспільства та його представників – народних депутатів. У парламентсько-президентській країні це неприпустимо. Верховна Рада повинна прийняти постанову, яка забороняє уряду підписувати будь-які документи з кредиторами без схвалення парламенту”, – підкреслив Сергій Шахов.

Політик зазначив, що українці можуть хіба з тих  уривків відомостей, які просочуються в ЗМІ, скласти уявний  “пазл” про умови, на яких влада бере новий кредит МВФ.

“ Українці навіть не підозрюють, які важливі зміни відбудуться в їх життя і за рахунок чого доведеться віддавати кредити, згоду на які вони не давали”, – зазначив Сергій Шахов.

Політик переконаний, що постійні спроби уряду приховати від суспільства інформацію про вимоги МВФ, намагання надати суперечливу інформацію і відсутність публічного обговорення свідчать про наявність у влади своїх інтересів.

“Якщо влада, в гірших традиціях попередніх режимів, проштовхує свої інтереси за рахунок людей, то Верховна Рада повинна взяти відповідальність на себе і припинити цю порочну практику. Жодна суспільно важливе рішення в Україні не може прийматися без попередньої згоди Верховної Ради“ –резюмував політик.

Як повідомляв сайт Знай.ua,  Кабінет міністрів України пообіцяв показати населенню проект пенсійної реформи та меморандум з МВФ.

Новини по темі:  В биографии Гройсмана нашли сомнительные моменты
Previous Російський Мінфін вже "виграв" суд щодо боргу Януковича
Next Розмова Порошенко і Дуди: спецслужби Кремля облажались

You might also like

Ситник заявив про “повний саботаж” з боку українських судів у розгляді справ САП і НАБУ

Очільник НАБУ вважає, що ситуацію допоможе розв'язати створення Антикорупційного суду. Директор НАБУ Артем Ситник заявив, що в судах України відбувається повний саботаж справ, переданих Національним антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною

РФ заблокировала расширение мандата миссии ОБСЕ на границе – МИД

В министерстве считают, что такая позиция РФ кардинально противоречит ее обязательствам по минским протоколам. Новини по темі:  Путін-гопник блефує, а “лохи” лякаються – Забужко

Хабарника, який вимагав 300 тисяч доларів, взяли під варту, призначивши майже 15 млн грн застави

Поплічнику посадовця призначили уп'ятеро меншу заставу. Затриманого на хабарі посадовця, який, за інформацією слідчих є чинним співробітником НАБУ, взяли під варту. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook прес-секретар