30.03.2017 132 Views

“Україну перетворюють на банкомат” – в ЄС зробили різку заяву про корупцію

"Україну перетворюють на банкомат" - в ЄС зробили різку заяву про корупцію

Корупція б’є по Україні більше, ніж війна.

Про це заявив посол Європейського Союзу Х’юґ Мінґареллі, повідомляє “Твоє місто”.

“Кілька людей перетворюють вашу фантастичну країну у банкомат. Великою мірою це через корупцію. Тому ми присвячуємо багато нашого часу, енергії та ресурсів, ділимось нашим досвідом подолання корупції з вашою владою”, – сказав він.

Україна має неабиякі природні та людські ресурси. Це дає всі можливості швидко стати сучасним відкритим суспільством, заснованим на ефективній соціальній ринковій економіці, наголосив дипломат.

Новини по темі:  Норвегія допоможе українським ветеранам адаптуватися до мирного життя
Previous У Нацбанку проводять обшуки
Next У Кремлі сказали, що Путін смертельно хворий

You might also like

Перемир’я на Донбасі немає – Меркель

Вона зазначила, що на переговорах з Порошенком обговорить ситуацію на сході України. Перемир’я на Донбасі немає, а мінські угоди виконуються не повністю. Про це заявила канцлер ФРН Ангела Меркель під

Киев назвал условия отвода войск на Донбассе

Отвод средств и сил должен был поочередным (сначала из Петровского и лишь затем из Станицы Луганской) и при отсутствии стрельбы. Новини по темі:  Ярош оголосив про створення батальйону “Донбас”

Суд РФ отказался проводить видеодопрос Януковича

По словам председателя суда, отсутствует техническая возможность: нет системы видеоконференцсвязи. Новини по темі:  “Час вичерпаний”. Парубій закрив засідання Ради, не поставивши медреформу на голосування