30.03.2017 164 Views

Гройсман виганяє голову НАЗК

Гройсман виганяє голову НАЗК

Зрив роботи системи е-декларування загрожує в’язницею для сотні тисяч людей. Члени Національного агенства із запобігання корупції мають піти у відставку.

Про це на засіданні уряду заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

“Важко вже зрозуміти. Минулого року розпочали. Ледве-ледве НАЗК не завалило цю роботу. Якимось чином питання вирішили. Із трибуни чули не один раз, що все нормально. Надходять численні скарги чиновників, що вони не можуть зареєструвати свою декларацію”, – сказав Гройсман.

“Поясніть, що відбувається?”, – звернувся він до голови НАЗК Наталії Корчак.

“Скільки б я не намагалася пояснити, мене б тут і не почули”, – зауважила вона.

“Що ви сказали?”, – перепитав Гройсман.

“І особистих розмов не було, все через різноманітні робочі групи, якихось посередників, – продовжила Корчак. – Ми, Національне агенство, не можемо виконати роботу, яку здатен виконати наш системний адміністратор… У мене складається враження, що цей реєстр є замовленим. Просто він не повинен функціонувати. Як і не повинне функціонувати НАЗК як орган. Хто нам дає час, щоб щось доопрацювати? Про це ніхто не говорить”, – намагалася пояснити вона.

“Робіть свою роботу, не треба політиканствувати”, – відреагував міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Корчак заявила про необхідність провести “системний аудит” системи декларування.

“Сядьте і зробіть свою роботу. Там є дзеркало, можете стати і самі на себе кричати”, – заявив Гройсман.

“Що ви робите сьогодні своєю безтолковістю і бездіяльністю? Ви самі не можете організувати роботу вашого сайту. Ставите людей перед загрозою на 2 роки тюрми. І таких сотні тисяч у нашій країні. Ви все, що могли, тільки валили, аби не запустити вчасно цей процес”, – сказав прем’єр.

Новини по темі:  Порошенко підписав закон, яким створюються умови для мирного врегулювання ситуації на Донбасі

Гройсман заявив, що не може подати власну декларацію.

“Я вам раджу сьогодні всім зібратися і написати заяви про відставку”, – сказав прем’єр.

Він зауважив, що Наталія Корчак отримує 101 тис. грн на місяць.

“Потрібно публічно, відкрито, просто зробити перезавантаження. Ми далеко нікуди не підемо, якщо управляють процесом люди, які не можуть його організувати”, – сказав прем’єр.

Previous У Берліні грабіжники викрали стокілограмову золоту монету
Next Генпрокурор пообіцяв українцям подарунок до Дня незалежності

You might also like

Порошенко порадив генпрокурору відзвітувати перед парламентом про свою роботу

За словами президента, якщо вимірювати роботу генпркурора по кількості кримінальних справ, які передані до суду, то щодо цього є гарна статистика. Президент України Петро Порошенко очікує від генерального прокурора Юрія Луценка

Ніяких штурмів місцевих рад – Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє про неприпустимість штурмів міських і обласних рад. Про це він сказав журналістам в Дніпрі, повідомляє “Інтерфакс-Україна”. “Застосування сили на вулицях має бути винятково прерогативою

Словаччина з розумінням поставилася до українського закону про освіту – Порошенко

Президент України навів аргументи на користь цього закону. Словаччина з розумінням поставилася до закону про освіту в Україні, ухваленого Верховною Радою. Про це повідомляє прес-служба президента Україна Петра Порошенка за