08.08.2016 75 Views

Кабмин принял стратегию преодоления бедности

Кабмин принял стратегию преодоления бедности

Конкретных мер по реализации этой стратегии в правительстве не назвали.

Кабмин принял проект об утверждении плана мероприятий на 2016-2017 годы по реализации Стратегии преодоления бедности, сообщает Укринформ.

"Речь идет о конкретных мерах по реализации этой стратегии. Проект документа обсужден и одобрен соответствующим комитетом", — сказал министр соцполитики Андрей Рева.

Кроме того, на заседании Кабмин утвердил порядок предоставления госслужащим материальной помощи для решения социально-бытовых вопросов.

Previous Экс-нардеп Медяник сам пришел в прокуратуру - адвокат
Next В России заявили об окончании рецессии

You might also like

Одним із керівників українського футболу став прокурор (оновлено)

Спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький став першим віце-президентом Федерації футболу України. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» «ФФУ – це громадська організація. Діяльність у ФФУ це суто громадська діяльність, не заборонена законом»,

Росія погрожує Україні візовим режимом

Таке рішення буде ухвалене у разі аналогічних дій з боку української влади.  Росія введе візовий режим з Україною у відповідь на аналогічні дії Києва. Про це заявив глава МЗС РФ

Санкції проти Росії мають залишатися: Порошенко і Туск скоординували позиції перед самітом G7

Президент України наголошує на відсутності підстав скасування санкцій проти Росії. Президент України Петро Порошенко і президент Європейської Ради Дональд Туск скоординували позиції перед самітом «Великої сімки», який відбудеться 26-27 травня.

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!