Главная / Новини компаній / Як повідомляють останні новини – незабаром роботи замінять людей

Як повідомляють останні новини – незабаром роботи замінять людей

Останні новини в світі IT-винаходів потішать усіх дітей із аутизмом, а також їхніх батьків. Достойний співбесідник-тренажер з виглядом людини дасть змогу навчитись дружбі та людським стосункам.

Винахід британців

Для того аби хоч якось допомогти маленьким аутистам адаптуватись в сучасному світі, науковці із університету Хертфордшира розробили для них робота-гуманоїда. Каспар, як його назвати вчені, має вигляд сучасного хлопчика. Щоправда, тіло його дещо зменшене, а от голова та обличчя нагадують дитину 7-8 років.

Робот вже пройшов випробування і, навіть, був допущений до гри із дитиною. Так, 5-річний аутист Гаррісон із радістю поспілкувався із таким неживим другом. Малюк із здивуванням розглядав робота, а також спробував його погодувати, пограти в гру та поспілкуватись.

Каспар оснащений усіма необхідними програмами для того аби здійснювати діалог, інтерпретувати бажання дитини.

Самі батьки особливих дітей задоволені таким винаходом і хотіли б придбати робота, або забезпечити своїх дитині заняття з ним.

Світ роботів

Як дають зрозуміти останні новини інноваційний технологій, протягом найближчих років світ буде максимально роботизований. Науковці стверджують, що вже на сьогодні немає такої сфери діяльності, де б людину не міг замінити робот.

Штучний інтелект вже зараз здатен діагностувати близько 40 хвороб, для розпізнання котрих раніше потрібний був консиліум лікарів. Окрім цього, біодатчики сьогодні здатні замінити собою медичну сестру. Так, вони самостійно вимірюють температуру хворого, його артеріальний тиск, виконують кардіограму, а тоді звітують: надсилають інформацію іншій людині з допомогою смс-повідомлення, листа на електронну скриньку.

В гігантському технологічному японському центрі Сон Масайосі переконують, що всього лише за років 30 на землі надсучасних роботів буде в 4 мільярди більше, аніж самих людей. З допомогою штучного інтелекту вдасться вирішувати усі ті завдання, котрі до того часу виконувала людина. Японці переконують, що роботи зможуть виконувати роль юриста. В одній із компаній вже працює бот, котрий виконує хоча й нескладну роботу, але вже замінює собою особу, котра раніше реєструвала бізнесменів. Основною відмінністю таких працівників можна назвати здатність працювати 24 години на добу, відсутність відпустки та лікарняних, а також значно менша ймовірність помилки.

Новини по темі:  Когда пленяют эмоции