Домой / Бізнес / Гройсман розповів, скільки йому залишилося до пенсії

Гройсман розповів, скільки йому залишилося до пенсії

Гройсман розповів, скільки йому залишилося до пенсії

Прем’єру залишилося півтора року, щоб отримати 25 років трудового стажу

Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману до виходу на пенсію залишився 21 рік, при цьому на сьогодні його трудовий стаж становить 23-24 роки.

Про це Гройсман повідомив у ході брифінгу в Луцьку.

«Мені 39 років, до пенсії мені залишився 21 рік. У мене трудовий стаж 23-24 роки. Фактично, мені залишилося півтора року, щоб отримати 25 років трудового стажу», — зазначив він.

«За великим рахунком, якщо ми приплюсуємо 21 рік, який залишився мені до пенсії, і 23 роки стажу, то це 44 роки трудового стажу, а на даний момент потрібно 25», — сказав прем’єр.

Він зазначив, що уряд створив справедливу систему, яка віддасть належне тим, хто працював і чесно платив внески до пенсійного фонду.

«Наступний перерахунок пенсій буде у 2019 році. Це буде ще один крок, який дозволить нам підвищувати пенсії. Зараз ми зробили кроки, які вже дали нам можливість підняти пенсії та зробити перерахунок для 9 млн пенсіонерів», — сказав він.

Як повідомлялось, міністр соціальної політики Андрій  Рева заявляв, що середня пенсія після підвищень з жовтня зросла на понад 550 грн.

Нагадаємо, що 3 жовтня Рада ухвалила пенсійну реформу, 8 жовтня президент Петро Порошенко підписав її. 11 жовтня Гройсман пообіцяв щорічне перерахування пенсій.

Новини по темі:  Турчинов повідомив про успішні випробування нових протитанкових ракет (відео)