Домой / Бізнес / Нацбанк у півтора рази підвищив зарплату всім членам правління, окрім Гонтаревої

Нацбанк у півтора рази підвищив зарплату всім членам правління, окрім Гонтаревої

Нацбанк у півтора рази підвищив зарплату всім членам правління, окрім Гонтаревої

Гонтаревій зарплатню не підвищили

Національний банк у вересні підвищив зарплату всім членам правління в 1,5 рази, крім голови Валерії Гонтаревої. Про це повідомляє прес-служба НБУ, передають Українські новини.

«Справді, у вересні відбулося підвищення розміру посадових окладів членів правління Національного банку. Разом з тим зазначимо, що підвищення зарплати не стосується голови НБУ Валерії Гонтаревої, що зараз перебуває у вимушеній відпустці без збереження заробітної плати й написала Президентові України заяву про звільнення з посади голови НБУ ще в травні цього року», – повідомив НБУ.

Зазначається, що протягом кількох років заробітна плата голови НБУ й заступників залишалася незмінною, у кілька разів нижче середньоринкової заробітної плати членів правлінь українських банків.

«Для наближення заробітної плати до середньоринкового рівня посадові оклади членів правління Національного банку було збільшено», – повідомили в НБУ.

Раніше зарплата голови Національного банку на місяць становила 163 тис. гривень, її заступників – 150 тис. гривень.

За вересень заступники голови отримали зарплати в межах 224-257 тис. гривень (Олег Чурій – 224 тис., Катерина Рожкова й Роман Борисенко по 230 тис. гривень, Дмитро Сологуб – 257,8 тис. гривень).

Підвищення посадових окладів затверджено рішенням Ради НБУ.

Нагадаємо, глава Національного банку Валерія Гонтарева перебуватиме у відпустці за власний рахунок до звільнення її Верховною Радою.

 

Новини по темі:  Зарплата Клімкіна за травень в п'ять разів перевищила його оклад