Главная / Бізнес / Рабінович: Ми не підемо, поки не посадимо Гонтареву і Рожкову

Рабінович: Ми не підемо, поки не посадимо Гонтареву і Рожкову

Рабінович: Ми не підемо, поки не посадимо Гонтареву і Рожкову

акція під Нацбанком не закінчиться, поки не будуть виконані вимоги мітингувальників, заявив Рабінович

Акції протесту під Національним банком України триватимуть, поки глава НБУ Валерія Гонтарева і її заступниця Катерина Рожкова не будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за свої злочини, і ніякі провокації не зможуть зірвати мітинг. Про це заявив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович, виступаючи на безстроковій мирній акції протесту, яка продовжилася з ініціативи його політсили у вівторок, 17 жовтня, під стінами НБУ.

Відзначимо, на мітингу зібралося близько 6 тис. протестуючих, при цьому правоохоронними органами було затримано кілька провокаторів.

«Під Національним банком України знову зібралися на мітинг бомжі — саме таку версію транслює на всю країну телеканал Опозиційного блоку – «Інтер». Так, я підтверджую: ми стали бомжами після того, як ця влада почала керувати країною! Так, ми стали бомжами після того, як ті, хто сидить в НБУ, знищили нашу фінансову систему! І, тим не менш, ми — бомжі — домоглися того, що Гонтарева пішла. Але ми поки що не добилися того, щоб її остаточно прибрали з Нацбанку і завели на неї кримінальну справу. Тому зараз головне наше завдання — домогтися цього! І ми не підемо, поки Гонтареву і Рожкову не посадять в тюрму!» — заявив Рабінович.

Парламентарій зазначив, що акція під Нацбанком не закінчиться, поки не будуть виконані вимоги мітингувальників.

«Вони, сидять у владі і в НБУ, чекають, коли ми підемо. Але ми більше не підемо! Я пропоную стояти тут кожен день до тих пір, поки не будуть виконані наші вимоги, поки не посадять казнокрадів і вбивць гривні Гонтареву і Рожкову. На їх хитрощі ми більше не купуємося! Україні необхідно зробити кілька важливих кроків в економіці, але починати треба з відповідальності керівництва Нацбанку, конкретно — спільниць Гонтаревої і Рожкової», — переконаний народний депутат.

Новини по темі:  Нацбанк продовжує послаблювати валютні обмеження

Рабінович вважає, що нинішня влада своїми діями знищує країну, і поки при владі перебувають той же президент і та ж Верховна Рада, ситуація не зміниться. Тому, на думку політика, Україні необхідні перевибори.

«Сьогодні під гаслами патріотизму і демократії до влади прийшли негідники, які безсовісно знищують країну так, як не робили навіть їх попередники. Тому один з кроків — термінове перезавантаження влади через вибори! Яка різниця, який закон приймуть, якщо при владі залишаються ті ж особи? Що зміниться в країні, якщо залишаються той же президент і та ж Верховна Рада? В Конституції України записано: народ України має право на свою країну! Народ, а не якась зграя, має право керувати своєю країною і вибирати собі владу!» — підкреслив Рабінович.

Він також нагадав, що, проголосувавши за судову реформу, БПП, «Народний фронт» і Опозиційний блок будуть разом продовжувати грабувати країну.

«Ми ситі по горло цими управлінцями!.. Відбулася злучка влади з криміналом. Три партії — БПП, «Народний фронт» і Опозиційний блок, проголосувавши за судову реформу, вирішили разом продовжувати грабувати народ і країну. Тому, з владою не буде ніякого миру!» — констатував парламентарій.

При цьому він пообіцяв, що акції протесту під НБУ — це тільки початок, тому що не можна домогтися поліпшення економічної ситуації в країні, не зміцнивши національну валюту.

«Ми будемо тут стояти до переможного кінця! І в першу чергу ми приберемо ворога №1 — Гонтареву. Адже якщо ми не зміцнимо гривню і не повернемо вклади, ми не доб’ємося нічого», — упевнений Рабінович.

Він також попередив, що ніякі провокації не зможуть зірвати мирний мітинг біля Національного банку.

Новини по темі:  Ткачев констатировал ненужность мяса европейского производства

«У нас спокійний конституційний мітинг. Ми не порушуємо законів. Всі провокатори, які сьогодні прийшли сюди — вони від влади. Тому ми будемо стояти і сьогодні, і завтра, поки не заарештують злочинниць з керівництва Нацбанку. Їм спокою не буде відтепер і до тих пір, поки вони не понесуть відповідальність за свою діяльність, до тих пір, поки злодійкуваті чиновники не сядуть до в’язниці!» — резюмував Рабінович.