Главная / Бізнес / Керуючий директор групи ICU Стеценко: Щоб до нас приходили інвестиції, нам треба побудувати для них «рейки»

Керуючий директор групи ICU Стеценко: Щоб до нас приходили інвестиції, нам треба побудувати для них «рейки»

Керуючий директор групи ICU Стеценко: Щоб до нас приходили інвестиції, нам треба побудувати для них «рейки»

Керуючий директор групи ICU Костянтин Стеценко вважає, що потрібно негайно покращувати інфраструктуру, роблячи її простіше і доступніше для всіх бажаючих

Однією з серйозних проблем в залученні інвестицій в Україну учасники Ukrainian Financial Forum назвали зарегульованість і виключення можливості участі на ринку нерезидентів.

Керуючий директор групи ICU Костянтин Стеценко вважає, що потрібно негайно покращувати інфраструктуру, роблячи її простіше і доступніше для всіх бажаючих. Це дозволить залучити значно більше інвесторів в Україну. «Якщо ми хочемо, щоб до нас приходили інвестиції, нам треба побудувати рейки, і бажано такої ж ширини, як і в Європі», — сказав він.

Ukrainian Financial Forum, організований інвестиційною групою ICU, третій рік поспіль став основним майданчиком для економічних дискусій в Україні. В цьому році партнерами виступили Київська школа економіки (KSE), Bloomberg, USAID, АУФТ.

Протягом двох днів більше трьохсот найвпливовіших фінансистів і політиків з усього світу провели 12 тематичних панельних дискусій, на яких обговорили такі гострі питання, як перспективи розвитку вітчизняної і світової економіки, хід реформ в Україні, стан банківського сектора, створення умов для залучення інвестицій.

Довідка:

Група ICU (www.icu.ua) є незалежною інвестиційно-консалтинговою групою, що спеціалізується на ринках Центральної і Східної Європи. Заснована в 2006 році.

Новини по темі:  Керівник Фонду держмайна заявив про можливу реприватизацію стратегічних підприємств