13.10.2017 20 Views

Готовність до зимового періоду будемо проводити тільки на об’єктах – в.о. глави «Укрзалізниці» Кравцов

Готовність до зимового періоду будемо проводити тільки на об'єктах – в.о. глави «Укрзалізниці» Кравцов

На сьогоднішній день відсоток готовності «Укрзалізниці» до зими складає 97%

Нарада керівництва «Укрзалізниці» з підготовки до зими пройшла на технічній пасажирській станції «Дарниця», повідомляє прес-служба компанії. За словами в.о. керівника «Укрзалізниці» Євгена Кравцова, перевіряти стан залізничних об’єктів набагато ефективніше безпосередньо на місцях, ніж на основі звітів.

Кравцов вислухав начальників департаментів і поставив завдання забезпечити в повному обсязі в зимовий період поїзди вугіллям для опалення, а також сформувати достатній його запас в регіональних філіях. Особливу увагу він приділив наявності спецодягу для працівників компанії, готовності котелень і пунктів обігріву.

«Ми побачили дві найгостріші проблеми — це питання забезпечення вугіллям, за яким зараз вкрай низькі показники. І друге питання — це питання, пов’язане із забезпеченням зимового спецодягу. Я б дуже не хотів, щоб зимовий одяг видавали нашим співробітникам в лютому, а не в жовтні-листопаді, як це повинно бути. Ми зробимо все, щоб так не сталося», — зазначив Кравцов.

Крім того, він зажадав у найкоротші терміни забезпечити всі поїзди миючими засобами, так як в зимовий період питання чистоти поїздів особливо важливе.

«Це питання зараз вкрай важливе, а ми виявили дуже серйозний провал по найбанальнішому і найважливішому напряму — це миючі засоби для забезпечення якогось мінімального рівня чистоти в поїздах. Я не розумію, як цього не може бути в порядку денному», — підкреслив Кравцов.

В цілому, як повідомили керівники департаментів, на сьогоднішній день відсоток готовності «Укрзалізниці» до зими складає 97%. Істотне відставання лише по Південно-Західній залізниці, на усунення якого і робив акцент Кравцов.

Приємна новина для провідників в зимовий період — на наступний рік планується ввести новий зимовий одяг від виробників форми для МВС. Вона буде кардинально нового дизайну і зшита з більш теплої і дихаючої тканини. На даний момент вже є два зразки — чоловічий і жіночий.

«Будемо йти від шинелей — це все в минулому», — заявив керівник «Укрзалізниці».

Також Кравцов зазначив, що з введенням нового графіка руху поїздів, який почне діяти з 10 грудня, будуть пропонуватися пасажирам нові сервіси, такі як послуга харчування в поїздах далекого прямування, і градація поїздів за категоріями: комфорт, стандарт і економ в нових поїздах.

Він також розповів, що керівники кількох депо вирушили до Мінська для обміну досвідом про технології мийки поїздів зі своїми білоруськими колегами, які досягли в цьому вагомого успіху.

Previous Показник здоров'я - серед найгірших у Європі: ЄС звернувся до нардепів
Next Луческу: Невихід Туреччини на чемпіонат світу - моя провина

You might also like

Бахматюк планує прибуток Ukrlandfarming на рівні 10-15%

Бахматюк задоволений, що агрохолдинг вижив в умовах війни Глава ради директорів найбільшого в Євразії агрохолдингу Ukrlandfarming Олег Бахматюк прогнозує зростання EBITDA компанії на рівні 10–15% за підсумками 2017 року. Такий

«Євробачення»: стало відомо, скільки зароблять менеджери конкурсу

Найдорожчим виявився Стюарт Барлоу, якого призначили шоу-продюсером У системі ProZorro оприлюднено дані щодо оплати послуг найманих менеджерів «Євробачення-2017» на загальну суму 5,63 млн грн. Найдорожчим виявився Стюарт Барлоу, якого призначили шоу-продюсером

Експерти приступили до моніторингу пропускної здатності лінії Комиш-Зоря — Волноваха

Укрзалізниця розраховує вийти на пропускну здатність на даному напрямку до 42 пар поїздів на добу, тобто — до 84 потягів Центр транспортних стратегій запускає проект «Залізничний лічильник», за допомогою якого будуть