Главная / Бізнес / Готовність до зимового періоду будемо проводити тільки на об’єктах – в.о. глави «Укрзалізниці» Кравцов

Готовність до зимового періоду будемо проводити тільки на об’єктах – в.о. глави «Укрзалізниці» Кравцов

Готовність до зимового періоду будемо проводити тільки на об'єктах – в.о. глави «Укрзалізниці» Кравцов

На сьогоднішній день відсоток готовності «Укрзалізниці» до зими складає 97%

Нарада керівництва «Укрзалізниці» з підготовки до зими пройшла на технічній пасажирській станції «Дарниця», повідомляє прес-служба компанії. За словами в.о. керівника «Укрзалізниці» Євгена Кравцова, перевіряти стан залізничних об’єктів набагато ефективніше безпосередньо на місцях, ніж на основі звітів.

Кравцов вислухав начальників департаментів і поставив завдання забезпечити в повному обсязі в зимовий період поїзди вугіллям для опалення, а також сформувати достатній його запас в регіональних філіях. Особливу увагу він приділив наявності спецодягу для працівників компанії, готовності котелень і пунктів обігріву.

«Ми побачили дві найгостріші проблеми — це питання забезпечення вугіллям, за яким зараз вкрай низькі показники. І друге питання — це питання, пов’язане із забезпеченням зимового спецодягу. Я б дуже не хотів, щоб зимовий одяг видавали нашим співробітникам в лютому, а не в жовтні-листопаді, як це повинно бути. Ми зробимо все, щоб так не сталося», — зазначив Кравцов.

Крім того, він зажадав у найкоротші терміни забезпечити всі поїзди миючими засобами, так як в зимовий період питання чистоти поїздів особливо важливе.

«Це питання зараз вкрай важливе, а ми виявили дуже серйозний провал по найбанальнішому і найважливішому напряму — це миючі засоби для забезпечення якогось мінімального рівня чистоти в поїздах. Я не розумію, як цього не може бути в порядку денному», — підкреслив Кравцов.

В цілому, як повідомили керівники департаментів, на сьогоднішній день відсоток готовності «Укрзалізниці» до зими складає 97%. Істотне відставання лише по Південно-Західній залізниці, на усунення якого і робив акцент Кравцов.

Приємна новина для провідників в зимовий період — на наступний рік планується ввести новий зимовий одяг від виробників форми для МВС. Вона буде кардинально нового дизайну і зшита з більш теплої і дихаючої тканини. На даний момент вже є два зразки — чоловічий і жіночий.

Новини по темі:  Експерт про затримання ставленика Балчуна: зарубіжні чиновники не панацея від хабарництва

«Будемо йти від шинелей — це все в минулому», — заявив керівник «Укрзалізниці».

Також Кравцов зазначив, що з введенням нового графіка руху поїздів, який почне діяти з 10 грудня, будуть пропонуватися пасажирам нові сервіси, такі як послуга харчування в поїздах далекого прямування, і градація поїздів за категоріями: комфорт, стандарт і економ в нових поїздах.

Він також розповів, що керівники кількох депо вирушили до Мінська для обміну досвідом про технології мийки поїздів зі своїми білоруськими колегами, які досягли в цьому вагомого успіху.