13.10.2017 19 Views

У Пенсійному фонді пояснили, кому найбільше підвищать пенсії

У Пенсійному фонді пояснили, кому найбільше підвищать пенсії

З пенсійної системи прибрали «зрівнялівку»

Найбільше підвищення пенсії чекає на пенсіонерів, які мають більше страхового стажу.

Про це розповів голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний.

«Найближчим часом кожного пенсіонера буде поінформовано про зміну розміру його пенсії, враховуючи всі складові, відповідно до яких розмір змінився», – сказав він.

Зарудний зазначив, що в пенсійній системі протягом довгого часу була «зрівнялівка», коли людина, яка практично не працювала чи працювала за мінімальну заробітну плату, отримувала таку ж саму пенсію, як і людина, яка мала багато років страхового стажу і високу зарплату. 

«Зараз завдяки осучасненню пенсій, найбільше збільшення відбувається у тих, хто мав велику тривалість страхового стажу, хто мав велику заробітну плату, з якої сплачувалися страхові внески», – заявив голова правління Пенсійного фонду.

Нагадаємо, 11 жовтня набула чинності пенсійна реформа, що передбачає підвищення необхідного стажу для виходу на пенсію до 25 років у 2018 році і поступове підвищення до 35 років у 2028 році.

Відповідний закон був опубліковано в парламентській газеті «Голос України» 10 жовтня.

Верховна Рада ухвалила пенсійну реформу 3 жовтня, президент Петро Порошенко підписав відповідний закон 8 жовтня.

Новини по темі:  У трьох областях України з’являться бетонні дороги
Previous Відсьогодні 75% телеефіру буде україномовним
Next Колишнього гравця «Динамо» засудили на два роки в'язниці

You might also like

Как выбрать лучший обменный пункт

Согласно законодательству, в Украине валютный рынок работает открыто. Каждый, кто хочет купить или продать иностранную валюту, может сделать это свободно в любом доступном банке или обменном пункте. Новини по темі: 

В уряді обіцяють, що проект державного бюджету буде подано вчасно

Віце-прем’єр міністр Степан Кубів заявив, що документ Рада побачить 15 вересня Проект державного бюджету на 2018 рік уже узгоджено в структурі балансу з усіма міністерствами й буде подано на розгляд

Влетить в копієчку. Стало відомо, скільки російські споживачі заплатять за електрику для «ЛНР»

Забезпечення електрикою «ЛНР» може призвести до підвищення тарифу для споживачів російської Федеральної мережевої компанії на 2,5% Постачання електрики з Росії в ОРЛО Росією спровокує підвищення тарифів для споживачів в РФ.