13.10.2017 17 Views

Гройсман пояснив, чому подорожчали продукти

Гройсман пояснив, чому подорожчали продукти

Гройсман заявив, що на сьогодні немає передумов для зростання цін

Зростання цін на продукти пов’язане зі збільшенням обсягу експорту і прогнозує поліпшення ситуації з цінами у 2018 році.

Про це Гройсман розповів в інтерв’ю на «5 каналі».

Гройсман заявив, що на сьогодні немає передумов для зростання цін.

«Я не бачу ніяких передумов до того, що щось буде зростати. У нас були зростання на овочі та фрукти, тому що в країні не було врожаю достатнього. Почитайте експертів, не такі врожаї, тому ціни піднялися. Ціни піднялися ще тому, що ми почали бути країною-експортером, почали наші продукти продавати за кордон. Важливо відновлювати потужність виробництва всередині країни. Тому я в 2018 рік, що стосується цін, дивлюсь абсолютно оптимістично і оптимістичніше, ніж це було у 2017 році», – заявив прем’єр.

За його словами, зростання цін на свинину ще пов’язане з африканською чумою свиней.

«Але зараз ми бачимо за живою вагою — я постійно аналізую — є зменшення ціни, наприклад, на свинину — це сезон жовтень-листопад», — підкреслив прем’єр.

Раніше глава уряду Володимир Гройсман заявив, що на зростання цін в Україні впливають ціни на імпортні товари і сезонні коливання цін на товари. 

Previous Голову департамента Міноборони Гулевича відправили під домашній арешт
Next Український воротар не зміг домовитися з угорським клубом

You might also like

Катар дозволив ввезення птиці з України

Обмеження на ввезення продуктів птахівництва з України були введені Катаром у березні 2017 року Катар зняв обмеження на ввезення продукції птахівництва з України. Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з

Оприлюднено цифри збільшення зарплат військовим

З вересня цього року воїни ЗСУ отримуватимуть вищу зарплатню Проект держбюджету на наступний рік узгоджений у міністерствах і буде наданий для розгляду парламенту до 15 вересня. Однією з важливих статей

Суд признал банкротом сеть ресторанов «Япоша»

Арбитражный суд Москвы по заявлению банка «Траст» признал банкротом компанию «Япошка-Сити», управляющую сетью ресторанов «Япоша».