12.10.2017 14 Views

Біткоїн встановив новий ціновий рекорд

Біткоїн встановив новий ціновий рекорд

З понеділка біткоїн подорожчав на $445

Ціна за біткоїн перетнула позначку у 5000$. Про це свідчать свіжі дані торгів. На сьогоднішній день це рекордна ціна за крипто валюту.

Біткоїн встановив новий ціновий рекорд [

Як пише агентство Bloomberg, біткойн вже підскочив до $5170.

Як стверджують аналітики, на зміцнення біткоїна вплинуло рішення японських регуляторів і невизначеність в Європі, пов’язана з референдумом у Каталонії.

Курс біткоїна почав зростати кілька днів тому. За даними порталу Coindesk, вранці 10 жовтня біткоїн торгувався біля позначки 4850 доларів. Ще у понеділок вранці він коштував 4555 доларів. Загальна капіталізація біткоїна становить майже 79 млрд доларів, повідомляє finance.ua.

Експерти пов’язують зростання біткоїна в першу чергу з прийдешньою легалізацією діяльності криптобірж в Японії. Місцева влада планує узаконити роботу криптовалютных бірж, при цьому закріпивши за собою функцію нагляду за їхньою діяльністю. Це викликало інтерес з боку низки китайських бірж, які почали перебиратися в сусідню країну.

В кінці минулого місяця агентство фінансових послуг Японії повідомило про рішення видати ліцензії 11 криптовалютним біржам. Серед них найбільші біржі не тільки Країни Сонця, що Сходить, але і Сінгапуру.

Експерти кажуть, що в Японії зараз спостерігається бум торгівлі криптовалютами. За інформацією Cointelegraph, в кінці минулого місяця частка Японії у світовому обсязі торгівлі біткоїном становила понад 50%.

 

 

 

Новини по темі:  Шпек: Україна все більше відстає від розвинутого світу
Previous Порошенко звільнив заступника очільника Служби зовнішньої розвідки України
Next Ще один український боксер вирішив податися у політику

You might also like

Кравцов закликав виробників продукції для будівництва колії активно брати участь у тендерах «Укрзалізниці»

Керівник «Укрзалізниці» запропонував розглянути можливість укладання довгострокових контрактів із виробниками продукції Публічне акціонерне товариство «Укрзалізниця» працює над вдосконаленням тендерної документації та скороченням термінів розрахунків за поставлену продукцію, а також «розглядає

Ресторан в центре Москвы отказался от приема карт VISA и Mastercard

Ресторан русской кухни «Dr. Новини по темі:  У «Нафтогазі» розповіли, коли можуть відновитися закупівлі газу в «Газпрому»

Китайская CNPC заявила о готовности управлять «Роснефтью»

Председатель совета директоров Китайской национальной нефтегазовой корпорации (CNPC) Ван Илинь подтвердил намерение своей компании участвовать в приватизации «Роснефти» и заявил о заинтересованности в управлении российской госкомпанией. Новини по темі:  «МегаФон»