Домой / Бізнес / Біткоїн встановив новий ціновий рекорд

Біткоїн встановив новий ціновий рекорд

Біткоїн встановив новий ціновий рекорд

З понеділка Bitcoin подорожчав на $445

Ціна за біткоїн перетнула позначку у 5000$. Про це свідчать свіжі дані торгів. На сьогоднішній день це рекордна ціна за крипто валюту.

Біткоїн встановив новий ціновий рекорд [

Як пише агентство Bloomberg, біткойн вже підскочив до $5170.

Як стверджують аналітики, на зміцнення біткоїна вплинуло рішення японських регуляторів і невизначеність в Європі, пов’язана з референдумом у Каталонії.

Курс біткоїна почав зростати кілька днів тому. За даними порталу Coindesk, вранці 10 жовтня біткоїн торгувався біля позначки 4850 доларів. Ще у понеділок вранці він коштував 4555 доларів. Загальна капіталізація біткоїна становить майже 79 млрд доларів, повідомляє finance.ua.

Експерти пов’язують зростання біткоїна в першу чергу з прийдешньою легалізацією діяльності криптобірж в Японії. Місцева влада планує узаконити роботу криптовалютных бірж, при цьому закріпивши за собою функцію нагляду за їхньою діяльністю. Це викликало інтерес з боку низки китайських бірж, які почали перебиратися в сусідню країну.

В кінці минулого місяця агентство фінансових послуг Японії повідомило про рішення видати ліцензії 11 криптовалютним біржам. Серед них найбільші біржі не тільки Країни Сонця, що Сходить, але і Сінгапуру.

Експерти кажуть, що в Японії зараз спостерігається бум торгівлі криптовалютами. За інформацією Cointelegraph, в кінці минулого місяця частка Японії у світовому обсязі торгівлі біткоїном становила понад 50%.

 

 

 

Новини по темі:  Депутати підвищили мінімальну суму аліментів на дитину