12.10.2017 24 Views

Нацбанк послабив обмеження на валютному ринку

Нацбанк послабив обмеження на валютному ринку

Регулятор упевнений, що нововведення не приведуть до додаткового тиску на валютному ринку

Національний банк дозволив покупку і перерахування валюти для розміщення за межами України гарантійного депозиту на рахунках міжнародних платіжних систем. Про це повідомили в середу, 11 жовтня, в прес-службі НБУ.

«Національний банк продовжує лібералізацію валютного регулювання шляхом поступового пом’якшення обмежень на валютному ринку», – повідомили в прес-службі.

Відзначається, що таке рішення стосується як банків, так і небанківських фінансових установ. У НБУ уточнили, що це кошти, які повинні використовуватися для забезпечення зобов’язань під час здійснення переказів за кордон.

Також Нацбанк уточнив порядок застосування винятків з заборони дострокового погашення кредитів, позик в іноземній валюті, отриманих резидентами від нерезидентів. Під такі винятки підпадають усі види платежів за певними кредитними договорами або договорами позики, тобто платежі за основною сумою з урахуванням відсотків й інших платежів, встановлених договором.

«Зміни сприятимуть забезпеченню належних умов для участі небанківських фінансових установ у міжнародних платіжних системах та подальшому розвитку економічних відносин в Україні. Водночас вони не приведуть до додаткового тиску на валютному ринку», – йдеться в повідомленні Нацбанку.

 

Новини по темі:  Гройсман обіцяє, що підвищення пенсійного віку не буде
Previous "Україна – це літак. Але потрібно розкрутити турбіну, щоб він полетів" - Сергій Тарута6
Next Волейболістка збірної України поїхала на заробітки до Росії

You might also like

Претендент на місце Гонтаревої заробляє на здачі в оренду офісів комерційним банкам

Яків Смолій отримав понад 3 млн грн доходу від надання в оренду власного майна Перший заступник голови Нацбанку Яків Смолій, якого називають претендентом на місце Валерії Гонтаревої, отримує доходи від

МАУ з липня братиме гроші за друк посадкового талона в аеропорту

В авіокомпанії пояснили, що треба робити З 1 липня «Міжнародні авіалінії України» введуть плату за роздруківку посадкового талона в аеропорту для пасажирів, що вилітають рейсами Київ-Рига і Рига-Київ, повідомили avianews.com

Влетить в копієчку. Стало відомо, скільки російські споживачі заплатять за електрику для «ЛНР»

Забезпечення електрикою «ЛНР» може призвести до підвищення тарифу для споживачів російської Федеральної мережевої компанії на 2,5% Постачання електрики з Росії в ОРЛО Росією спровокує підвищення тарифів для споживачів в РФ.