12.10.2017 23 Views

Нардеп від БПП вирішив стягнути із селян нові податки

Нардеп від БПП вирішив стягнути із селян нові податки

Нардеп вирішив стягнути із селян по 200 грн податку

Громадяни забагато отримують з власних городів, тому не повинні звільнятися від сплати земельного податку. Бо його розмір не такий уже й не підйомний, переконаний автор ідеї про скасування відповідних пільг народний депутат від БПП Олег Барна.

Проект закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України» (№7184) передбачає відміну пільг щодо сплати земельного податку для всіх фізичних осіб.

Як стверджується у пояснювальній записці, «держава повинна рухатися в напрямку скасування будь-яких пільг, пов’язаних із наданням послуг чи здійсненням оплати, які мають корупційну складову та передалися нам з комуністичного минулого».

На думку нардепа, інваліди, пенсіонери, ветерани, багатодітні сім’ї, котрі наразі користуються пільгою, якщо будуть краще працювати на своїх «сотках», зможуть отримати прибутки у десятки тисяч грн із гектара.

Тож будуть спроможні заплатити за рахунок городини та іншого врожаю кілька сотень гривень державі, які стануть серйозним поповненням для місцевого бюджету.

Новини по темі:  Експерти заспокоїли: пік цін на автогаз пройдено
Previous В Росію мають їздити тільки розвідники - Турчинов
Next Український фехтувальник завоював перше золото на міжнародній арені

You might also like

В «Яндексі» рознервувались через блокування і кажуть, що українці тепер страждатимуть

Компанія переймається втратою відчутної частки користувачів У компанії «Яндекс» шкодують, що санкції України проти Росії «зводять нанівець багаторічні зусилля команди», йдеться у прес-релізі компанії. В «Яндексі», вочевидь, нервують через втрату

Міст у Кременчуці планують будувати за позичені китайські гроші

Віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів каже, що уряд планує залучити 300 млн доларів кредиту від «Ексімбанку» Китаю Китай надасть Україні кредит в 300 млн доларів для будівництва мосту в Кременчуці. Про

Стоимость «Северного потока-2» оценили в восемь миллиардов евро

Стоимость проекта газопровода «Северный поток-2» оценивается в восемь миллиардов евро. Новини по темі:  Путін подарував колишній дружині мільйонний бізнес – Reuters