12.10.2017 20 Views

Компанія дружини нардепа побудує ядерне сховище

Компанія дружини нардепа побудує ядерне сховище

Компанія Наталії Микитась виграла тендер на масштабне будівництво

Компанія «БК Укрбудмонтаж», яка належить дружині народного депутата групи «Воля народу» Максима Микитася Наталії, виграла тендер «Енергоатому» на будівництво Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива. Як свідчать дані в системі держзакупівель ProZorro, її компанія запропонувавши ціну майже 929 млн гривень.

Першу чергу ЦСВЯП для «сухого» зберігання відпрацьованого ядерного палива українських атомних електростанцій планують звести за два роки – до 25 вересня 2019 року.

Як зазначають «Наші гроші», ціна угоди на 1% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 939,08 млн грн. Конкурентами компанії Наталії Микитась під час конкурсу були ПрАТ «Укренергомонтаж» і корпорація «Укртрансбуд».

Єдиним субпідрядником на будівництві буде ТОВ «Ютем-Інжиніринг».

Власницею «БК «Укрбудмонтаж» є дружина президента «Укрбуду» та депутата Максима Микитася Наталія. Раніше директором був нинішній помічник нардепа Микитася – Андрій Якусевич.

Нагадаємо, що влітку Державна інспекція з ядерного регулювання видала «НАЕК «Енергоатом» ліцензії на будівництво та введення в експлуатацію Централізованого сховища для відпрацьованого ядерного палива.

Новини по темі:  На капремонт дороги Київ-Харків-Довжанський виділять 2 млрд грн - Омелян
Previous У розслідуванні вбивства Вороненкова вся Генпрокуратура показала себе гірше одного Рабіновича - політолог
Next Автобус мексиканського клубу потрапив у ДТП

You might also like

Ділова репутація Ярославського не відповідає вимогам закону для покупки банку, – Микола Спірідонов

Експерт зазначив, що кримінальні справи, пов’язані з експериментами над Харківським тракторним заводом – це вагомий негативний відбиток на репутації Ярославського Є підстави вважати, що ділова репутація і фінансовий стан бізнесмена

Уряд продовжив ще на місяць надзвичайний стан в енергетиці

Режим надзвичайних заходів діє у сфері електричної енергії вже три місяці Кабінет міністрів України продовжив режим дії тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії ще на один місяць. Відповідне рішення

Ощадбанк починає виплати вкладникам збанкрутілих банків

Ощадбанк отримав доступ до Автоматизованої системи виплат Фонду гарантування вкладів Ощадбанк підключено до Автоматизованої системи виплат Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Про це повідомляє прес-служба Фонду. «27 квітня 2017 року