20.09.2017 38 Views

Коболєв прогнозує проблеми «Нафтогазу» із залученням кредитів

Коболєв прогнозує проблеми «Нафтогазу» із залученням кредитів

Ситуація з відставкою незалежних директорів «Нафтогазу» може спричинити проблеми із залученням кредитів

Рішення незалежних членів наглядової ради НАК «Нафтогаз України» Пола Ворвіка та Маркуса Річардса про відставку є остаточним. Про це заявив сьогодні на прес-конференції голова правління компанії Андрій Коболєв.

«Моя телефонна розмова з кожним із них підтвердила, що це рішення остаточне», – сказав він.

За його словами, це рішення, зокрема, може спричинити проблеми з залученням компанією кредитів у міжнародних фінансових організацій (МФО).

Коболєв нагадав, що «Нафтогаз» залучав кошти у МФО під дуже низьку відсоткову ставку.

Як повідомлялося, у вівторок, 19 вересня, останні незалежні члени наглядової ради «Нафтогазу» Пол Ворвік та Маркус Річардс повідомили компанію про намір піти у відставку. Своє рішення вони пов’язують зі згортанням реформ з боку уряду.

5 вересня член наглядової ради НАК «Нафтогаз України», незалежний директор Чарльз Проктор повідомив про своє рішення піти з посади 30 вересня 2017 року. 

Глава уряду Володимир Гройсман на засіданні Кабміну у середу, 20 вересня, пообіцяв, що спільно з міжнародними партнерами буде публічно оновлено і наглядову раду компанії з метою залучення «максимально якісних кадрів для продовження реформи».

Новини по темі:  Гройсману «підклали свиню» із субсидіями - політолог
Previous Гройсман розповів про плани уряду щодо Саакашвілі, якщо він приїде до Києва
Next «Шальке-04» з Коноплянкою поступився «Баварії» у 5-му турі чемпіонату Німеччини

You might also like

За квітень Кубів заробив більше, ніж Гройсман

Фактична сума, отримана Кубівим, становила 35 тис. 31,16 гривень Заробітна плата першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва за квітень становила 43 тис. 516,96 гривні. Про це

Найбільшим імпортером української аграрної продукції стала Індія

Ця країна закупила аграрних товарів на $1,3 млрд Індія очолила п’ятірку найбільших покупців української аграрної продукції за перші вісім місяців 2017 року. Серед країн ЄС найбільше продукції з України купують

В ЄБРР відмовились знімати санкції з Росії

У ЄБРР підтримали подальше обмеження на фінансування проектів у Росії – Данилюк Росія на засіданні Ради керуючих Європейського банку реконструкції та розвитку 10 травня безрезультатно спробувала досягти скасування введених в