19.09.2017 52 Views

Справа Приватбанку: податківці перевірять низку дніпровських компаній

Справа Приватбанку: податківці перевірять низку дніпровських компаній

Суд призначив податкову перевірку аеропорту «Дніпропетровськ»

Печерський районний суд Києва 7 вересня призначив податкові перевірки аеропорту «Дніпропетровськ», компанії «Біола» та інших дніпровських компаній у справі розкрадання коштів з Приватбанку. Відповідні рішення прийняті судом 7 вересня, передають Українські Новини.

Генпрокуратура проводить розслідування про заволодіння протягом 2008-2016 років грошовими коштами Приватбанку в особливо великих розмірах колишніми посадовими особами банку.

Для продовження розслідування у слідства з’явилася необхідність проведення податкової перевірки низки компаній за 2008-2016 роки: «Міжнародний аеропорт «Дніпропетровськ», «Компанія Біола» (Дніпропетровська область), «Лазурний берег» (Дніпропетровська область).

Також податковій перевірці підлягають ТОВ «Кінан» (Дніпро), ТОВ «Картсервис Плюс» (Дніпро), ТОВ «Енергоальянс» (Дніпро), ТОВ «Калар» (Дніпро), ПАТ «Завод засобів механізації аеропортів» (Дніпро), ТОВ «Інтерсплав» (Дніпро), ТОВ «Лансел» (Дніпро), ТОВ «Катанга» (Дніпро), ТОВ «Лагион 1» (Дніпро), ТОВ «Локаста» (Дніпро), ТОВ «Летара» (Дніпро), ТОВ «Лавертон» (Дніпро).

Нагадаємо, 4 вересня Печерський районний суд Києва наклав арешт на будівлю заводу «Біола» (Дніпро), будівлю в Києві, яку орендує телерадіокомпанія «Студія 1+1», а також літак Boeing у справі розкрадання коштів Приватбанку. 7 вересня суд прийняв рішення про арешт зернового термінала «Бориваж» в Одеській області (належить ТОВ «Агротерминал Логістик»).

Previous Тіллерсон і Лавров проведуть зустріч в кулуарах Генасамблеї ООН
Next В Україні розпочинається сезон дощів. Прогноз погоди на 19-23 вересня

You might also like

Україна домовилась про можливість отримання газу з Норвегії

Для отримання з 2022 року норвезького газу Україні треба бути побудувати інтерконнектор Україна отримала можливість отримувати з 2022 року газ з Норвегії. Про це повідомив радник міністра енергетики та вугільної

Российский авторынок в мае выбыл из пятерки европейских лидеров

Автомобильный рынок России по итогам мая переместился на шестое место в европейском рейтинге, пропустив вперед Испанию.

Найбільший банк окупованого Криму залишився без американського програмного забезпечення

Без системи розрахунків SWIFT банк не зможе проводити міжнародні розрахунки Американська компанія Finastra, що поставляє програмне забезпечення для роботи банків з міжнародною системою розрахунків SWIFT, відмовилася продовжувати співпрацю з Російським