15.09.2017 92 Views

Керівник Фонду держмайна заявив про можливу реприватизацію стратегічних підприємств

Керівник Фонду держмайна заявив про можливу реприватизацію стратегічних підприємств

Фонд держмайна до кінця року перевірить 10-15 великих приватизованих раніше підприємств

В.о. голови Фонду державного майна України Віталій Трубаров не виключає можливості вилучення та повторного продажу важливих промислових об’єктів

Про це він розповів в ефірі Еспресо.TV.

«Якщо ми говоримо про те, що є низка об’єктів, які Фонд держмайна продав, й ці об’єкти, окрім грошей, несли у собі список тих зобов’язань, котрі має виконати власник, але він їх не виконує, безумовно це є суттєвими умовами порушення договору купівлі-продажу. Й за цим Фонд держмайна слідкує», – заявив Трубаров.

Рішення про реприватизацію певного об’єкту може прийматися на основі перевірки, які проводить Фонд.

«Є процедури, пов’язані з перевірочною діяльністю. Є графіки перевірки, протягом року відповідні служби займаються цими речами», – пояснив він.

До кінця року, за словами Трубарова, буде перевірено 10-15 великих приватизованих раніше підприємств.

«Підприємства перевіряються за договорами купівлі-продажу як на рівні центрального апарату Фонду, так і на рівні наших регіональних відділень. У нас немає такого, що ми щось перевіряємо, а щось не перевіряємо», – зазначив він.

Як наголосив Трубаров, у випадку порушення власниками приватизованих підприємств умов їх придбання Фонд звертатиметься до правоохоронних органів.

Разом з тим, посадовець наголосив, що особисто не є прихильником реприватизації й виступає категорично проти політично вмотивованого повторного продажу приватизованого майна.

«Я проти реприватизації в якій би формі вона не йшла – особливо, якщо ми говоримо про перерозподіл власності, – додав Трубаров. – Я не політик, а абсолютний практик».

Раніше повідомлялося, що Фонд державного майна України очікує на передачу 893 підприємств, визначених Міністерством економічного розвитку і торгівлі для початку процедури приватизації, балансова вартість активів яких понад 189 млрд гривень. 

Новини по темі:  Гройсман пояснив, чому в Україні невпинно зростають ціни
Previous "Я покину Львів". Саакашвілі бере курс на Київ
Next Стартував продаж квитків на ЧС-2018: відомі ціни

You might also like

Українці купують нові автомобілі в шість разів рідше, ніж поляки

У травні українці купили всього 6 тис. 592 автомобіля Українці купують нові автомобілі в 6 разів рідше, ніж поляки. Про це свідчить статистика продажів за травень. За даними Європейської асоціації

Российский авторынок в мае выбыл из пятерки европейских лидеров

Автомобильный рынок России по итогам мая переместился на шестое место в европейском рейтинге, пропустив вперед Испанию. Новини по темі:  Hyundai представил в Петербурге новый кроссовер Creta

Україна за борги виставить на продаж найбільший вантажний літак у світі

Лівійська компанія, яка пригнала літак на обслуговування, заборгувала 32 млн грн Державне стратегічне підприємство «Антонов» звернулося до Святошинського районного суду Києва з клопотанням про надання дозволу на примусове виконання рішення