14.09.2017 23 Views

В Україні з’явиться асоціація із захисту споживачів комунальних послуг

В Україні з’явиться асоціація із захисту споживачів комунальних послуг

Експерт зазначив, що нова асоціація відстоюватиме інтереси споживачів у таких напрямках як ціна, якість, надійність, безпека, екологічність комунальних послуг

В Україні створять асоціацію, яка має захищати інтереси людей та бізнесу у сфері комунальних послуг.

Про це у Facebook повідомив колишній член Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних тарифів Андрій Герус.

«Враховуючи такі фактори, як: монополії в енергетиці, не завжди об’єктивний регулятор, до якого дещо підірвана довіра, слабкий не інституціоналізований споживач; то прийнято рішення. Створюємо Асоціацію споживачів енергетики та комунальних послуг», — пише він.

За його словами, вже було проведено багато зустрічей із підприємцями, асоціаціями та споживачами, де він впевнився, що таке об’єднання є потрібним.

«Ми хочемо об’єднати: 1 мільйон побутових споживачів (населення),1 тисячу підприємств та підприємців, що представляють різні галузі і складають понад 30% ВВП України», — пише Герус.

Так, нова асоціація відстоюватиме інтереси споживачів у таких напрямках як ціна, якість, надійність, безпека, екологічність.

Previous Партії правлячої коаліції лідирують на виборах у Норвегії
Next У президента Грузії вважають ситуацію з Саакашвілі внутрішньою справою України

You might also like

На всі суди з РФ Україна вже витратила понад $10 млн — ЗМІ

У бюджеті України на 2017 рік передбачено 152,2 млн грн на юридичний супровід вирішення спорів з РФ, пов’язаних з порушенням її зобов’язань за міжнародними договорами України Міністерство закордонних справ України

В Сочи наградят победителей премии «Права потребителей и качество обслуживания»

В Сочи 17 июня будут подведены итоги седьмой ежегодной премии «Права потребителей и качество обслуживания».

«Євробачення»: стало відомо, скільки зароблять менеджери конкурсу

Найдорожчим виявився Стюарт Барлоу, якого призначили шоу-продюсером У системі ProZorro оприлюднено дані щодо оплати послуг найманих менеджерів «Євробачення-2017» на загальну суму 5,63 млн грн. Найдорожчим виявився Стюарт Барлоу, якого призначили шоу-продюсером