14.09.2017 27 Views

Підприємство мільярдера Пінчука купує антрацит з окупованих територій — журналіст

Підприємство мільярдера Пінчука купує антрацит з окупованих територій - журналіст

Журналіст стверджує, що ТОВ «Термолант» поставляє антрацит «Дніпросталі» через Харківську область

Підприємство українського бізнесмена і медіамагната Віктора Пінчука «Діпросталь» продовжує купувати антрацит, який вивозиться з територій «ЛНР» і «ДНР». Про це у Фейсбук пише журналіст Євген Головатюк.

Зокрема він зазначив, що безпосередньо антрацит вивозить ТОВ «Термолант» (Гуково, ІПН 6144020753), купуючи його у ТОВ «Ростек-Л» (Антрацит).

«Потім ТОВ «Термолант» (ІПН збігається) поставляє антрацит «Дніпросталі» через Харківську область. Це дуже невеликі обсяги — 9,3 тис. тонн (десь $ 1,7 млн) з початку цього року», — написав журналіст.

Підприємство мільярдера Пінчука купує антрацит з окупованих територій - журналіст

Підприємство мільярдера Пінчука купує антрацит з окупованих територій - журналіст

Довідка: Віктор Пінчук — український підприємець, політик, мільярдер та меценат, зять другого президента України Леоніда Кучми. Засновник інвестиційно-консалтингової компанії EastOne та Фонду Віктора Пінчука. Один із найбагатших олігархів України.

Previous ФБР почало розслідування діяльності російського пропагандистського агенства Sputnik - ЗМІ
Next "Переможці" та Соломія Вітвіцька злітали до Ісландії у турі "Вірні Збірній"

You might also like

Україна домовилася з Китаєм про експорт яловичини

Щоб розпочати експорт, українські виробники мають бути включені до реєстру авторизованих постачальників Україна та Китайська Народна Республіка підписали протокол ветеринарних вимог на експорт української яловичини до КНР. Про це повідомляє

У столиці продадуть частину торговельного центру за борги

На продаж виставлено групу приміщень на другому поверсі торговельного центру у Десняському районі 12 червня у системі «ProZorro.Продажі» відбудеться аукціон з продажу нерухомості – частини торговельного центру, що перебуває на

«Укрпошта» отримала ліцензію на поставки газу

Станом на 1 вересня 2017 року НКРЕКП видала 318 ліцензій на постачання газу в Україні Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), видала ПАТ «Укрпошта»