14.09.2017 26 Views

В уряді пояснили, як даватимуть субсидію на індивідуальне опалення

В уряді пояснили, як даватимуть субсидію на індивідуальне опалення

Раніше для родини, яка має індивідуальне газове опалення, опалювальний період починався з 1 жовтня і завершувався 30 квітня

Субсидія на індивідуальне опалення призначатиметься з 15 жовтня до 15 квітня, а для централізованого — термін визначатиметься мером міста.

Про це повідомляє «Урядовий портал».

Траплялися випадки, коли у одному населеному пункті дві родини проживають у одному багатоповерховому будинку, але через те, що використовують різні види опалення, по-різному отримують субсидію у жовтні та квітні, — йдеться у повідомленні.

Для родини, яка використовує централізоване опалення, субсидія у жовтні та квітні нараховувалася відповідно до рішень органу місцевого самоврядування залежно від погодних умов подачі теплоносія. Тому, для таких сімей опалювальний період, починався, скажімо, 18 жовтня й завершувався 10 квітня. Відповідно й здійснювалося нарахування субсидії.

Для родини, яка має індивідуальне газове опалення, опалювальний період починався з 1 жовтня і завершувався 30 квітня.

Однак, враховуючи погодні умови, рідко хто з українців самостійно вмикав опалення вже 1 жовтня, коли на вулиці сприятливий температурний режим. Це питання не було унормованим на місцевому рівні, що з року в рік призводило до збільшення сум невикористаних субсидій, — пояснили у Кабміні.

Якщо раніше субсидія на опалювальний сезон призначалася з 1 жовтня до 30 квітня і обов’язково перераховувалася відповідно до рішення органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади про дату початку та закінчення опалювального сезону, то у 2017-2018 рр. для користувачів централізованого опалення залишається прив’язка до відповідних рішень органів місцевого самоврядування, а для тих, у кого індивідуальне опалення, субсидія нараховуватиметься з 15 жовтня до 15 квітня.

Раніше стало відомо, що термін подачі заяв на субсидії продовжили до 1 листопада.

Previous Дружина голлівудського актора зізналася, що чоловік "топить горе" в оковитій через втрату дитини
Next Якою буде погода в Україні до кінця цього тижня. Прогноз на 13-17 вересня

You might also like

Россия назвала условие для закупок топлива «Нафтогазом»

«Нафтогаз Украины» может возобновить закупку российского топлива в соответствии с контрактом, заявил министр энергетики России Александр Новак.

Експерти приступили до моніторингу пропускної здатності лінії Комиш-Зоря — Волноваха

Укрзалізниця розраховує вийти на пропускну здатність на даному напрямку до 42 пар поїздів на добу, тобто — до 84 потягів Центр транспортних стратегій запускає проект «Залізничний лічильник», за допомогою якого будуть

Збої в роботі реєстру: близько 400 тис. чиновників не встигають подати е-декларації

Мін’юст пропонує тимчасово скасувати кримінальну відповідальність для декларантів Міністерство юстиції України ініціює скасування кримінальної відповідальності для декларантів, які не подали електронну декларацію до 1 квітня 2017 року. Про це на