14.09.2017 31 Views

Названо дату прибуття місії МВФ в Україну

Названо дату прибуття місії МВФ в Україну

Перший заступник директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду прибув до Києва у вівторок ввечері

Чергова місія ключового кредитора України — Міжнародного валютного фонду очікується в Україні 19 вересня, йдеться в попередньому проспекті емісії єврооблігацій України, наявному в розпорядженні УНІАН.

«Наступна місія МВФ в Україну очікується 19 вересня 2017 року», — сказано в документі.

При цьому наголошується, що з урахуванням нинішньої економічної ситуації в Україні, її залежність від програми розширеного фінансування МВФ має вирішальне значення.

Нагадаємо, 13 вересня Порошенко обговорив з представником МВФ надання Україні чергового траншу.

Як відомо, МВФ схвалив чотирирічну програму кредитування економіки України EFF на 17,5 мільярда доларів в березні 2015 року. В рамках цієї програми наша країна отримала від Фонду чотири кредитні транші на загальну суму 8,7 мільярда доларів.

За результатами третього перегляду програми EFF Міжнародний валютний фонд закликав українську владу для досягнення більш швидкого і стійкого зростання прискорити структурні реформи, починаючи з приватизації та розвитку ринку сільськогосподарських земель, та відзначив відсутність конкретних результатів у боротьбі з корупцією.

Крім того, на думку МВФ, Україна не може відкладати проведення масштабної пенсійної реформи, зокрема підвищення ефективного пенсійного віку. Україна розраховує отримати поточного року ще два транші від МВФ на суму 3 мільярди доларів.

Previous Дипломатична війна США і РФ: у Кремлі пообіцяли влаштувати "повний паритет" в умовах роботи дипмісій
Next МВС вперше оприлюднило усі питання тестів для отримання прав

You might also like

Чистий прибуток «Укргазвидобування» за рік збільшився у 80 разів

За підсумками 2016 року чистий прибуток «Укргазвидобування» склав 11,92 млрд грн Компанія «Укргазвидобування» минулого року збільшила чистий прибуток в 77,9 разів у порівнянні з 2015 роком. Про це з посиланням

«Газпром» за пять месяцев увеличил экспорт газа в Великобританию почти вдвое

«Газпром» увеличил экспорт газа в Великобританию в январе-мае 2016 года на 91,5 процента до 3,85 миллиарда кубометров по сравнению с аналогичным периодом 2015 года.

Клімкін назвав рішення Стокгольмського арбітражу перемогою над енергетичною агресією Росії

Договорняки більше не діють. Лише європейські правила, — написав Клімкін Рішення Стокгольмського арбітражу задовольнити вимоги НАК «Нафтогаз України» до ПАТ «Газпром» щодо газового контракту на постачання газу від 2009 року