13.09.2017 36 Views

Україна отримала від Європи додаткові торговельні преференції

Україна отримала від Європи додаткові торговельні преференції

Квоти на томати, пшеницю, кукурудзу та мед будуть збільшені, але не в тому обсязі, як раніше це пропонувалося Єврокомісією

У Європейському парламенті підписано рішення про надання Україні додаткових торговельних преференцій.

Церемонія підписання відбулася у Страсбурзі в кімнаті протоколу Європарламенту. Документ підписали президент Європейського парламенту Антоніо Таяні та заступник міністра з питань справ Євросоюзу головуючої у ЄС Естонії Матті Маасікас (Matti Maasikas).

На церемонії також був присутній доповідач Європарламенту з даного питання Ярослав Валеса.

Документ ще має бути оприлюднений в Офіційному журналі ЄС, після чого він набере чинності. Очікується, що це станеться наприкінці вересня.

Раніше, 17 липня, Рада Європейського Союзу затвердила рішення надати Україні додаткові торговельні преференції. Відповідно до досягнутих домовленостей, квоти на томати, пшеницю, кукурудзу і мед будуть збільшені, але не в тому обсязі, як раніше це пропонувалося Єврокомісією. Сечовину з пропозицій виключено.

Зокрема встановлені наступні річні квоти: для меду – 2,5 тисячі тонн, томатів оброблених – 3 тисячі тонн, пшениці – 65 тисяч тонн, кукурудзи – 625 тисяч тонн, ячміня – 325 тисяч тонн.

Преференції будуть введені на строк до трьох років, як доповнення до Угоди щодо поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі.

Previous Українець Ломаченко увійшов до четвірку кращих боксерів світу за версією The Ring
Next Хороший спортинвентарь – половина успеха

You might also like

Експерт: замовчування проблем Приватбанку керівництвом НБУ обійшлося державі у 60 млрд гривень

Рожкова і Гонтарева системно обманювали Міністерство фінансів – Дубинський Позиція глави Національного банку України Валерії Гонтаревої і її заступниці Катерини Рожкової щодо Приватбанку завдали державі збитків у розмірі 60 мільярдів

Акционер УГМК купил контрольный пакет акций в крупнейшем в России радиохолдинге

Совладелец Уральской горно-металлургической компании (УГМК) Андрей Бокарев и ее топ-менеджеры Андрей Козицын и Игорь Кудряшкин закрыли сделку по покупке 74,55 процента акций в крупнейшем в России радиохолдинге «Европейская медиагруппа» (ЕМГ).

Суд скасував рішення про ліквідацію банку «Михайлівський»

Нацбанк готує апеляцію на рішення суду Окружний адміністративний суд Києва за позовом компанії «Екосіпан» скасував рішення Нацбанку і Фонду гарантування про неплатоспроможність банку «Михайлівський», введення в нього тимчасової адміністрації та