13.09.2017 26 Views

Призначено тимчасового керівника «Укрспирту»

Призначено тимчасового керівника «Укрспирту»

Юрій Лучечко став т.в.о. директора ДП «Укрспирт»

Кабінет міністрів України призначив тимчасовим виконувачем обов’язків голови державного підприємства «Укрспирт» Юрія Лучечка. Відповідне розпорядження №614-р від 6 вересня опубліковано на сайті уряду.

«Погодитися з пропозицією Міністерства аграрної політики та продовольства про тимчасове покладення виконання обов’язків директора державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» на радника директора зазначеного підприємства Лучечка Юрія Михайловича», — йдеться в документі.

У травні цього року прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що державне підприємство «Укрспирт» потрібно продати через відкритий конкурс.
Нагадаємо, у серпні 2017 року Державна фіскальна служба України провела обшуки в виробничих, складських та офісних приміщеннях 27 державних спиртових заводів, які не входять до складу ДП «Укрспирт».

Обшуки проводилися на підставі ухвали суду в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 і ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво) та ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) КК.

30 травня в Києві було вбито радника керівника «Укрспирту» Панкова.

У березні цього року в Києві невідомі особи скоїли напад на заступника директора ДП «Укрспирт» Ігоря Ільчишина.

Previous "Черговий вирок Росії". Порошенко відреагував на рішення про ув'язнення Чийгоза
Next Російського спортсмена дискваліфікували за футболку з портретом Путіна

You might also like

В НКРЕКП кажуть, що тарифи на електрику для населення в новому опалювальному сезоні не підвищаться

Електроенергія не буде дорожчати — директор Нацкомісії Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері електроенергетики і комунальних послуг, не розглядає питання зміни тарифів на електричну енергію для населення в новому

У Філатова витратять ще один мільйон на міст, ремонт якого вже потягнув чверть мільярда з бюджету

У локальному кошторису закупівлі зазначається, що кошти будуть направлені на розбирання асфальтобетонних покриттів вручну Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради оголосив новий тендер на переобладнання лінійно-кабельних споруд під час

Відсьогодні в Україні збільшився прожитковий мінімум, – подробиці

Виходячи з нових розмірів прожиткового мінімуму, нараховуватимуть і нові суми соціальних допомог З 1 травня 2017 року відбулося збільшення прожиткового мінімуму для працездатних осіб до 1684 грн. Це визначено Державним