13.09.2017 47 Views

Суд арештував офіс «1+1» у справі Приватбанку

Суд арештував офіс «1+1» у справі Приватбанку

Також суд заарештував літак Boeing 767-300 у справі Приватбанку

Печерський районний суд Києва наклав арешт на будівлю заводу «Біола» (Дніпро), будівлю в Києві, яку орендує телерадіокомпанія «Студія 1+1», а також літак Boeing у справі розкрадання коштів Приватбанку. Про це свідчать матеріали суду, передають Українські Новини.

Відповідно до судових матеріалів, посадові особи Приватбанку шляхом зловживання своїм службовим становищем протягом 2014 заволоділи чужим майном, а саме: державними коштами Національного банку в сумі понад 19 млрд гривень, виділеними на рефінансування.

У рамках слідства прокурор просив суд про накладення арешту на таке майно: приналежні ТОВ «Хаджибей» земельні ділянки в Одеській області, Овидіопольському районі, масив «Золотий берег» (акваторія Чорного моря); приналежні ТОВ «Поділ Нерухомість» нежитлові приміщення житло-офісного будинку й підземного паркінгу в Києві по вул. Фрунзе, 23 (орендує «Студія 1+1»); будівля заводу «Біола» у Дніпрі по вул. Береговій, 135, що належить ТОВ «Ерлан»; літак Boeing 767-300 (власність португальської Pennylane – Comercio Internacional LDA).

Крім того, прокурор просив про арешт такої нерухомості: приналежний ТОВ «Імме» будинок у Києві по проспекту Степана Бандери, 34 площею 6 921 кв. м; приналежні ТОВ «Акватера» і ТОВ «Арлан» нежитлові будинки в Дніпрі по вул. Чкалова, 27; будинок торговельного павільйону в Одесі по вул. Космонавтів, 32 (належить ПАТ «Проектно-пошуковий інститут «Південмедбіосинтез»).

4 вересня суд вирішив заарештувати все зазначене майно, а 7 вересня прийняв рішення про арешт зернового термінала «Бориваж» в Одеській області (належить ТОВ «Агротерминал Логістик»).

Новини по темі:  Прокуратура з’ясує, чи возять «Пежо» та «Ашан» товари в окупований Крим
Previous Саакашвілі прорвався до України: читайте найголовніше в текстовому онлайні
Next Усик у топ-15 найкращих боксерів світу

You might also like

Генпрокуратура купує два Land Cruiser по 1,3 млн грн

ГПУ провела аукціони щодо закупівлі нових автівок на 12,36 млн грн Генеральна прокуратура України 28-29 серпня провела два аукціони щодо закупівлі нових легкових автомобілів на загальну очікувану суму 12,36 млн

Шість найбільших банків світу наступного року випустять нову криптовалюту

Криптовалюта буде обмінюватись на будь-яку традиційну валюту в залежності від потреб учасників угоди Шість найбільших банків світу приєднались до проекту створення нового виду цифрових коштів, які вони сподіваються випустити в

Суд дозволив списати на користь України 80 млн гривень «Газпрому»

АМКУ також просить накласти арешт на майно та кошти «Газпрому» і заборонити їх відчуження Господарський суд м. Києва дозволив списання 79,877 мільйона гривень дивідендів, що підлягають сплаті «Газпрому» від компанії