13.09.2017 36 Views

Кравцов: Уперше «Укрзалізниця» готова обговорювати фінплан із бізнесом, а не лише з владою

Кравцов: Уперше «Укрзалізниця» готова обговорювати фінплан із бізнесом, а не лише з владою

Кравцов визначив п’ять головних стратегічних цілей розвитку «Укрзалізниці»

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов 12 вересня під час круглого столу з учасниками транспортного ринку зі стратегії розвитку компанії представив програму розвитку «УЗ» на 2017-2021 роки.

Кравцов визначив п’ять головних стратегічних цілей розвитку «УЗ», серед яких підвищення ефективності корпоративного управління, підвищення економічної ефективності компанії та фінансової стабільності, розвиток якісних вантажних перевезень по території України, а також підвищення привабливості компанії для співробітників і партнерів.

Кравцов зазначив, що корпоративна реформа є ключовим моментом для забезпечення ефективного управління компанією, і вже на цьому тижні буде проведено тендер на залучення консультанта з числа провідних міжнародних компаній, який допоможе реалізувати реформу для «УЗ».

«Цей процес відбувається у тісній співпраці з ЄБРР і Кабінетом міністрів України. Я сподіваюся, що буде відповідне рішення уряду протягом наступних кількох тижнів щодо створення координаційного центру з корпоративної реформи «УЗ», – зазначив Кравцов.

Крім того, згідно зі стратегією розвитку «Укрзалізниці» до 2021 року планується 5,9 млрд доларів капітальних інвестицій, з яких 4 млрд доларів піде на оновлення рухомого складу, зокрема модернізацію і придбання нового.

«Щоб оновити залізничний рухомий склад та інфраструктуру, необхідно залучати інвестиції на рівні близько 1 млрд доларів на рік», – додав в.о. глави «Укрзалізниці».

Також Кравцов повідомив, що вперше компанія готова обговорювати фінансовий план із бізнесом, а не лише з владою. «Ми відкриті для бізнесу в тих напрямках, де здійснюємо модернізацію та капітальні інвестиції. Сподіваємося знайти консенсус. Готові відкрито показати, куди будемо вкладати кошти від індексації тарифів на вантажні перевезення. Готові і в подальшому абсолютно відкрито обговорювати наші витрати, йти на активний діалог. Нам нема чого приховувати, є три напрямки інвестицій: інфраструктура, персонал, вагони і тяговий рухомий склад. Ми готові працювати спільно з ринком», – зазначив Кравцов.

Новини по темі:  Рабінович: Ми продовжимо тиск на владу, щоб Гонтареву і Рожкову посадили за крах гривні
Previous Разом з Тимошенко заблокують Раду - ЗМІ назвали можливий сценарій дій Саакашвілі
Next Капітан «Наполі» Гамшик: Проти «Шахтаря» буде складна гра

You might also like

Британець пішов із наглядової ради «Нафтогазу» через відсутність реформ

Своє рішення Чарльз Проктор пояснив відсутністю належної підтримки реформи корпоративного управління з боку уряду попри численні обіцянки чиновників Член наглядової ради НАК «Нафтогаз України», незалежний директор Чарльз Проктор повідомив про

З 1 травня українці отримуватимуть пенсію по-новому

Перерахунок пенсій було проведено в автоматичному режимі, що не потребує додаткового звернення пенсіонерів до органів Пенсійного фонду України З 1 травня підвищено прожитковий мінімум для непрацездатних осіб до 1312 грн,

«Яндекс» закриває свої офіси в Україні

Співробітникам запропонують родовжити роботу в інших офісах «Яндекса» в різних країнах Компанія «Яндекс» припиняє роботу своїх українських підрозділів, співробітникам пропонують переїжджати в Росію. Про це повідомляє одеське видання «Таймер» з