13.09.2017 27 Views

Кравцов: Уперше «Укрзалізниця» готова обговорювати фінплан із бізнесом, а не лише з владою

Кравцов: Уперше «Укрзалізниця» готова обговорювати фінплан із бізнесом, а не лише з владою

Кравцов визначив п’ять головних стратегічних цілей розвитку «Укрзалізниці»

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов 12 вересня під час круглого столу з учасниками транспортного ринку зі стратегії розвитку компанії представив програму розвитку «УЗ» на 2017-2021 роки.

Кравцов визначив п’ять головних стратегічних цілей розвитку «УЗ», серед яких підвищення ефективності корпоративного управління, підвищення економічної ефективності компанії та фінансової стабільності, розвиток якісних вантажних перевезень по території України, а також підвищення привабливості компанії для співробітників і партнерів.

Кравцов зазначив, що корпоративна реформа є ключовим моментом для забезпечення ефективного управління компанією, і вже на цьому тижні буде проведено тендер на залучення консультанта з числа провідних міжнародних компаній, який допоможе реалізувати реформу для «УЗ».

«Цей процес відбувається у тісній співпраці з ЄБРР і Кабінетом міністрів України. Я сподіваюся, що буде відповідне рішення уряду протягом наступних кількох тижнів щодо створення координаційного центру з корпоративної реформи «УЗ», — зазначив Кравцов.

Крім того, згідно зі стратегією розвитку «Укрзалізниці» до 2021 року планується 5,9 млрд доларів капітальних інвестицій, з яких 4 млрд доларів піде на оновлення рухомого складу, зокрема модернізацію і придбання нового.

«Щоб оновити залізничний рухомий склад та інфраструктуру, необхідно залучати інвестиції на рівні близько 1 млрд доларів на рік», — додав в.о. глави «Укрзалізниці».

Також Кравцов повідомив, що вперше компанія готова обговорювати фінансовий план із бізнесом, а не лише з владою. «Ми відкриті для бізнесу в тих напрямках, де здійснюємо модернізацію та капітальні інвестиції. Сподіваємося знайти консенсус. Готові відкрито показати, куди будемо вкладати кошти від індексації тарифів на вантажні перевезення. Готові і в подальшому абсолютно відкрито обговорювати наші витрати, йти на активний діалог. Нам нема чого приховувати, є три напрямки інвестицій: інфраструктура, персонал, вагони і тяговий рухомий склад. Ми готові працювати спільно з ринком», — зазначив Кравцов.

Previous Разом з Тимошенко заблокують Раду - ЗМІ назвали можливий сценарій дій Саакашвілі
Next Капітан «Наполі» Гамшик: Проти «Шахтаря» буде складна гра

You might also like

Директори «Укрзалізниці» змінюються щороку, а в компанії не змінюється нічого, — керівник «Запоріжсталі»

Гендиректор «Запоріжсталі» Ростислав Шурма сподівається, що новий очільник «Укрзалізниці» не піде шляхом свої попередників Генеральний директор «Запоріжсталі» Ростислав Шурма заявив, що готовий поділитися з тимчасово виконуючим обов’язки голови правління «Укрзалізниці»

Українською газовою трубою зацікавилися чотири світові компанії

Цікавість до української ГТС з’явилася тоді, коли стало очевидно, що за рахунок цього механізму можна зупинити «Північний потік-2» Чотири великі світові компанії цікавляться входженням в українську газотранспортну систему. Про це

У Кривому Розі зростає протест шахтарів

До страйку, розпочатого 4 травня, долучилися гірники шахти «Артем-1» У Кривому Розі триває страйк гірників декількох шахт Криворізького залізорудного комбінату (КЗРК), в суботу до них приєдналися гірники шахти «Артем-1» групи