13.09.2017 22 Views

У Кабміні прогнозують зниження цін на автогаз до 12 грн

У Кабміні прогнозують зниження цін на автогаз до 12 грн

Станом на 12 вересня середня вартість автогазу по Україні становила 15,20 грн за літр

Роздрібні ціни на автогаз можуть знизитися після зниження гуртової вартості цього виду пального до 12,2 грн за літр. Про це йдеться в опублікованому на сайті Української асоціації скрапленого газу листі Департаменту нафтогазового комплексу Міністерства енергетики та вугільної промисловості на адресу Секретаріату Кабінету міністрів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі й низки профільних асоціацій.

«З огляду на динаміку значного (майже на 25%) зниження гуртових цін на скраплений газ, є об’єктивні підстави для пропорційного зниження роздрібних цін на цей вид пального в найкоротші терміни… Роздрібна ціна повинна знизитися приблизно на таку саму величину (як і оптова. – Ред.): 16,5-4,3 = 12,2 грн за літр», — йдеться у тексті документа.

Також зазначається, що 6 і 8 вересня відбулися аукціони з продажу автогазу виробництва двох найбільших українських виробників — компаній «Укргазвидобування» і «Укрнафта», в результаті яких оптові ціни знизилися до 10,9-11,3 грн за літр (на товар «Укрнафти») і до 12,2-12,7 грн за літр (на газ від «Укргазвидобування»).

За даними консалтингової компанії UPECO, що спеціалізується на ринках енергоносіїв, роздрібні ціни на автогаз продовжують знижуватися з початку вересня, і станом на 12 вересня середня вартість цього виду пального по Україні становила 15,20 грн за літр.

Як відомо, у другій половині серпня спостерігалося різке зростання цін на автогаз в мережах АЗС. Станом на 28 серпня ціни досягали значень 16,49-16,99 грн за літр. Ціни на АЗС почали знижуватися лише з 31 серпня.

Previous Саакашвілі знайшовся
Next Віце-президент «Барселони»: Референдум про незалежність Каталонії не стосується клубу

You might also like

Стали відомі імена можливих кандидатів на голову Нацбанку

Експерт висловив занепокоєність, що в Україні на чолі Національного банку ніколи не стояв фахівець з необхідним набором професійних якостей Потенційними кандидатами на посаду глави НБУ є глава правління Райффайзен Банк

В «Укренерго» назвали умову, за якої не буде взимку проблем

«Якщо всі генеруючи компанії виконають зобов’язання, які вони на себе взяли, ми не очікуємо жодних проблем», — заявив Ковальчук Компанія «Укренерго» технічно готова до проходження осінньо-зимового опалювального сезону. Про це

СМИ сообщили о планах поддержки коневодов с помощью тотализатора

Правительство России решило поддержать отечественное коневодство за счет развития тотализатора.