13.09.2017 38 Views

У Кабміні прогнозують зниження цін на автогаз до 12 грн

У Кабміні прогнозують зниження цін на автогаз до 12 грн

Станом на 12 вересня середня вартість автогазу по Україні становила 15,20 грн за літр

Роздрібні ціни на автогаз можуть знизитися після зниження гуртової вартості цього виду пального до 12,2 грн за літр. Про це йдеться в опублікованому на сайті Української асоціації скрапленого газу листі Департаменту нафтогазового комплексу Міністерства енергетики та вугільної промисловості на адресу Секретаріату Кабінету міністрів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі й низки профільних асоціацій.

«З огляду на динаміку значного (майже на 25%) зниження гуртових цін на скраплений газ, є об’єктивні підстави для пропорційного зниження роздрібних цін на цей вид пального в найкоротші терміни… Роздрібна ціна повинна знизитися приблизно на таку саму величину (як і оптова. – Ред.): 16,5-4,3 = 12,2 грн за літр», – йдеться у тексті документа.

Також зазначається, що 6 і 8 вересня відбулися аукціони з продажу автогазу виробництва двох найбільших українських виробників – компаній «Укргазвидобування» і «Укрнафта», в результаті яких оптові ціни знизилися до 10,9-11,3 грн за літр (на товар «Укрнафти») і до 12,2-12,7 грн за літр (на газ від «Укргазвидобування»).

За даними консалтингової компанії UPECO, що спеціалізується на ринках енергоносіїв, роздрібні ціни на автогаз продовжують знижуватися з початку вересня, і станом на 12 вересня середня вартість цього виду пального по Україні становила 15,20 грн за літр.

Як відомо, у другій половині серпня спостерігалося різке зростання цін на автогаз в мережах АЗС. Станом на 28 серпня ціни досягали значень 16,49-16,99 грн за літр. Ціни на АЗС почали знижуватися лише з 31 серпня.

Новини по темі:  Ремонт парку на 5 мільйонів в Курахово виконають підозрювані в ухилянні від сплати податків
Previous Саакашвілі знайшовся
Next Віце-президент «Барселони»: Референдум про незалежність Каталонії не стосується клубу

You might also like

Майже 2 млрд грн надійшло у бюджет з військового збору у 2017 році

Військовим збором обкладаються зарплата, компенсації, виграш у лотерею, виграш в азартній грі За січень і лютий 2017 року до державного бюджету України надійшло майже 2 млрд гривень військового збору, що

У Нацбанку розповіли, коли чекати рішення МВФ про новий транш

Місія МВФ працювала в Україні з 16 травня і сьогодні завершує свою роботу Міжнародний валютний фонд може ухвалити рішення щодо виділення Україні чергового траншу вже наступного тижня. Про це заявив

РЖД решили распродать непрофильные предприятия и недвижимость

Российские железные дороги (РЖД) планируют в 2016 году продать акции ряда дочерних компаний оценочной стоимостью в 14 миллиардов рублей. Новини по темі:  У Трампа визнали: поставки вугілля Україні – енергетичне