13.09.2017 34 Views

Суд наклав арешт на зерновий термінал Коломойського на Одещині

Суд наклав арешт на зерновий термінал Коломойського на Одещині

Справа стосується кримінального провадження щодо 19 млрд гривень рефінансування НБУ для «Приватбанку»

Печерський райсуд Києва заарештував морський перевантажувально-складський комплекс зернових вантажів з причалом «Бориваж» в Одеській області, який на праві приватної власності належить ТОВ «ТОВ «Агротермінал Логістік». Про це свідчить рішення суду від 7 вересня, оприлюднене 11 вересня.

Суд задовольнив клопотання Генпрокуратури в рамках кримінального провадження щодо 19 млрд гривень рефінансування НБУ для «Приватбанку».

Згідно з матеріалами справи 1 серпня вказане майно було визнано речовим доказом у справі.

На думку слідства, майно могли придбати в результаті вчинення кримінального злочину. Тому прокурор звернувся до суду з клопотанням про накладення арешту для недопущення його відчуження.

Кінцевим бенефіціаром «Агротермінал Логістік» є Ігор Коломойський.

Ухвала про накладення арешту може бути оскаржена безпосередньо до Апеляційного суду м. Києва протягом 5 днів з дня її оголошення.

Previous Путін змінив свою думку про миротворців на Донбасі
Next Ярмоленко вирушив із «Боруссією» на матч Ліги чемпіонів до Лондона

You might also like

Путін подарував колишній дружині мільйонний бізнес – Reuters

Людмила Путіна отримує величезний дохід від здачі в оренду офісів в історичній будівлі – ЗМІ Колишня дружина президента РФ Володимира Путіна брала участь у створенні фонду, який володіє історичною нерухомістю

Нацбанк вперше установив вимоги до кредитних посередників банків

Національний банк вестиме перелік кредитних посередників банків Національний банк установив вимоги до діяльності кредитних посередників у сфері споживчого кредитування відповідно до Закону України «Про споживче кредитування». Про це повідомляє прес-служба Нацбанку. Відповідно до

У МВФ назвали умови для перегляду програми співпраці з Україною

Україні необхідно продовжувати реформи, зазначили в МВФ Міжнародний валютний фонд перегляне програму співробітництва з Україною при виконанні умов співпраці. Про це повідомив під час брифінгу офіційний представник МВФ Джеррі Райс.