04.09.2017 32 Views

В Україні з’явились перші криптомати

В Україні з’явились перші криптомати

Вже отримані заявки на більш ніж 150 крипто-терміналів по всій Україні

У столиці  України почали встановлювати термінали для купівлі криптовалюти.

Про це повідомляє KUNA Bitcoin Agency на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні, 4 вересня, почалося відкрите тестування системи криптоматів в Україні. Приватний підприємець, який купив перші 6 терміналів для продажу біткоінів за готівку, вже розмістив їх в Києві, ще 2 наступного тижня з’являться в Харкові», — йдеться у повідомленні.

Технічну частину забезпечує криптовалютна біржа KUNA, купівля відбувається за поточним курсом біткоіну, використовуючи API біржі.

По завершенню тестування всі зацікавлені особи зможуть придбати криптомати для встановлення. Вже отримані заявки на більш ніж 150 крипто-терміналів по всій Україні.

Як повідомлялося, вартість біткоїна вперше перевищила 5 тисяч доларів, встановивши новий історичний рекорд.

Нагадаємо, 1 серпня криптовалюта Bitcoin розділилася на дві окремі валюти — Bitcoin (Original) і Bitcoin Cash — через те, що розробники криптовалюти не змогли вирішити розбіжності з програмного забезпечення.

Як повідомлялося, криптовалюта Bitcoin в даний час не має певного правового статусу в Україні. За даними Національного банку України визначення такого статусу ускладнюється відсутністю консолідованого підходу до класифікації Bitcoin і регулювання угод з ним у світі.

Нацбанк України почав діалог з Міністерством фінансів, Державною фіскальною службою, Державною службою фінансового моніторингу, Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, а також з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, для вироблення спільної позиції щодо правового статусу Bitcoin і його регулювання.

Previous Українці роз'їхалися по всьому світу. Це евакуація з країни - Ніколаєнко
Next Футболісти збірної України здійснили прогулянку по Рейк'явіку перед завтрашньою грою

You might also like

Основатель Alibaba предложил построить электронную дорогу для предпринимателей

Основатель китайской Alibaba Group Джек Ма предложил построить бесплатную электронную дорогу для предпринимателей, которая соединила бы Азию, Европу и США.

В правительстве заявили о соблюдении графика строительства Крымского моста

Переход финансирования строительства моста через Керченский пролив на казначейское обслуживание не окажет влияния на сроки реализации работ, сообщил «Ленте.

Петренко прогнозує безліч судових позовів до «Газпрому» від європейських компаній

Багато компаній у країнах Європи можуть йти до суду і мати всі шанси скасувати невигідні, неринкові, неекономічні вимоги, які їм колись нав’язав «Газпром» Міністр юстиції України Павло Петренко вважає, що