09.06.2016 123 Views

KFC откроет в России 100 новых ресторанов в 2016 году

KFC откроет в России 100 новых ресторанов в 2016 году

Американская корпорация Yum! Brands, владеющая брендом KFC, намерена открыть в России 100 новых ресторанов в 2016 году. Об этом пишет издание The Street со ссылкой на данные презентации для инвесторов.

У компании амбициозные планы: уже через два года она может обогнать «Макдоналдс» по числу ресторанов быстрого питания в стране, отметил глава Yum! Brands Грег Крид.

В первом квартале 2016 года выручка российских точек KFC, без учета влияния сильного доллара, показала взрывной рост — на 27 процентов. Российский рынок составляет около пяти процентов мировых продаж KFC, в стране работают около 400 ресторанов.

В 2015 году в России также начали работу примерно 100 новых ресторанов KFC.

Previous Рогозин пожаловался на ленивых сомалийских пиратов
Next Крымненаш: RT представил события без аннексии

You might also like

Контракт з Балчуном було продовжено автоматично – Укрзалізниця

Відповідно до чинного законодавства, голова правління ПАТ «Укрзалізниця» призначається на посаду терміном на три роки та звільняється виключно Кабінетом міністрів, пояснили у прес-службі підприємства Контракт із головою правління «Укрзалізниці» Войцехом

Гройсман розказав, які зарплати отримують поліцейські та рятувальники

Кабміну вдалось збільшити зарплати слідчих, спецпризначенців та патрульних майже вдвічі, — пишається глава уряду Глава уряду Володимир Гройсман заявив, що Кабміну вдалось збільшити зарплати слідчих, спецпризначенців та патрульних майже вдвічі.

Рада директорів МВФ обговорить питання України 3 квітня, — ЗМІ

В офіційному розкладі ради директорів МВФ цієї інформації поки немає На засіданні ради директорів Світового валютного фонду (МВФ) 3. квітня планується обговорення антикризової економічної програми України. Про це повідомляє ТАСС

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!